banner713

CHP'liler Danışma Kurulu toplantısında buluştu

CHP Seyhan İlçe Danışma Kurulu toplantısı partililerin geniş katılımıyla düzenlendi.

16 Ekim 2016 Pazar 11:58
CHP'liler Danışma Kurulu toplantısında buluştu

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Seyhan İlçe Danışma Kurulu toplantısı partililerin geniş katılımıyla düzenlendi.

Seyhan Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya, CHP Adana Milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ilçe başkanları ve yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileri ile partililer katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, Türkiye'de yaşanan son gelişmelerin ülkenin geleceği açısından son derece tehlikeli ve vahim olduğunu savundu.

Kolcu, "Atatürk, bu ülkenin, yani kanla, acıyla, gözyaşıyla kurulan cumhuriyetin, küllerinden yeniden doğan ulusumuzun kalbidir. Bugün çağın koşullarına uygun yeni bir reçete koyacaksak bunu Atatürk'ün tecrübelerinden ilham almadan yapmak olanaksızdır. Onun kurtuluş ve kuruluş pratiği ile fikir zenginlikleri çıkış noktamız olmalıdır. Çünkü ülkenin kurtuluş reçetesi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve devrimleridir" dedi.

CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, AK Parti'nin terörü bitirme ve önleme konusunda yanlış tutumum sergilediğini savundu. Barut şöyle konuştu:

"AKP iktidarının yanlış politikaları nedeniyle ne yazık ki istikrarlı bir şekilde ölüyoruz. Her gün ocaklara ateşler düşüyor, vatan evlatlarını toprağa veriyoruz. İktidar ise terör örgütlerini kınamakla, onlara misliyle karşılık vermekle yetiniyor."


"Artık ölmek istemiyoruz. Artık ocaklara ateş düşmesini istemiyoruz. Barış içinde, mutlu bir şekilde, kardeşçe, bir arada yaşamak istiyoruz. Kendi yurttaşının, askerinin can güvenliğini sağlamakla yükümlü olan hükümet, bunu yapamıyorsa istifa etmelidir."

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir