DABB üyelerine eğitim semineri

DOĞU Akdeniz Belediyeler Birliği Soner Çetin mevzuat bilgilendirme seminerine katıldı.

27 Eylül 2016 Salı 03:42
DABB üyelerine eğitim semineri

DOĞU Akdeniz Belediyeler Birliği (DABB) ve Adana'nın merkez Çukurova İlçe Belediye Başkanı Soner Çetin, Antalya'da birlik üyeleri için düzenlenen mevzuat bilgilendirme seminerine katıldı. Başkan Çetin seminerin son derece olumlu geçtiğini söyledi.

Antalya'nın Manavgat İlçesi'ndeki Lykia World Links Golf Oteli'nde düzenlenen etkinlikte konuşan Başkan Çetin "Seminerimiz, hem bilgilendirme, hem de üyelerimizin birlik beraberliği anlamında olumlu geçti. Eğitimi gerçekleştiren uzmanlarımıza ve katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Birliğimizin bu tür faaliyetleri, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla devam edecektir" dedi.

Birlik üyesi belediye başkanları ve meclis üyelerine bilgi veren Çetin "Birlik olarak ilklere imza atıyoruz. Lojistik sektöründe istihdam oluşturacak Avrupa Birliği projemiz Türkiye'ye örnek oldu" diye konuştu.

Üç günlük seminerde, Türkiye Belediyeler Birliği Destek Hizmetleri Müdürü H. İbrahim Azak, 'Kamu İhale Mevzuatına Giriş', Türkiye Belediyeler Birliği Şehir Plancısı Ayşe Ünal ise 'İmar Hukuku' konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir