Hekimlerden öğretmenlere çiçek

ADANA Tabip Odası Başkanı Ali İhsan Ökten Adana Tabipler İlkokulu'na giderek öğretmenlere çiçek verip günlerini kutladı.

25 Kasım 2016 Cuma 12:22
Hekimlerden öğretmenlere çiçek

ADANA Tabip Odası Başkanı Ali İhsan Ökten, Adana Tabipler İlkokulu'na giderek öğretmenlere çiçek verip, günlerini kutladı.

Adana Tabip Odası'nın yaptırdığı okula gerçekleştirilen ziyarette, Dr. Ökten'e Dr. Selahattin Menteş ve Dr. Mecit Uncu da eşlik etti.

Okul yönetimine laik eğitim verdikleri için teşekkür eden Ökten "Gün vesilesiyle Öğretmenler Gününü kutluyorum. Hipokrat yemini etmiş biz hekimler insanlarımızı sağlıklarına kavuşturmanın mücadelesini verirken, eğitim düzeyinin artması içinde çabalarımız oluyor. Okul yaptırmanın yanında belli yaş guruplarına sağlıklı yaşam, çevre ve doğa bilinci aşılıyoruz" dedi.

Adana Tabipler İlkokulu Müdürü Osman Ersin Akkuş da "Adana Tabip Odası Yönetimine gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Örnek bir davranış göstererek Adanamıza güzel bir eser kazandırdılar. İhtiyaç duyduğumuzda her zaman yanımızdalar. Geleceğimize ışık tutan insan mühendisi öğretmenlerimizin gününü ben de kutluyorum" diye konuştu.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir