İş dünyasının genç temsilcileri gezide buluştu

İş dünyasının genç temsilcileri Varda ve Yerköprü'yü gezdi.

18 Ekim 2016 Salı 09:26
İş dünyasının genç temsilcileri gezide buluştu

ADANA Genç İşadamları Derneği (AGİAD) üyeleri tarihi Varda Köprüsü ve Yerköprü'yü gezdi.

İş dünyasının genç temsilcileri hem stres attı hem de kaynaştı.

AGİAD'ın üyeleriyle kaynaşma ve dayanışma etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Varda Köprüsü ve Yerköprü kültür gezisi büyük ilgi gördü. Eş ve çocuklarıyla birlikte Fuar Alanı'nda buluşan AGİAD üyeleri otobüslerle Yerköprü ve Varda Köprüsü'ne hareket etti.

ÜYELER KAYNAŞTI

İlk olarak Yerköprü'de toplanan AGİAD üyelerine, profesyonel turist rehberi Melike Demirok, bölgenin tarihi, kültürel ve turistik değerlerine ilişkin bilgilendirmelerde bulundu. Burada yakılan mangalın başına geçen AGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Gülümsün Adalı, ocak başında ter döktü. AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı ve yönetim kurulu üyeleri geziye katılanlarla sorunlar ve çözüm önerilerine ilişkin görüş alışverişinde de bulundu.

ANILAR ÖLÜMSÜZLEŞTİ

Yerköprü'den sonra tarihi Varda Köprüsü'ne giden AGİAD ailesi, burada doğa yürüyüşü yapıp tarihi köprüyü yakından inceledi. Köprü üzerinde gezip Yörük çadırında çay içen AGİAD üyelerine Karaisalı Belediyesi'nden temsilciler de eşlik edip bölgenin önemini anlattı.

Tarihi, turistik ve kültürel gezi süresince AGİAD üyeleri bol bol anı fotoğrafı da çektirdi. AGİAD Başkanı Gülümsen Adalı, kendilerine eşlik eden belediye temsilcilerine ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan'a teşekkür etti.

'AGİAD BİR AİLEDİR'

Etkinlikle ilgili konuşan AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı, kaynaşma, dayanışma ve paylaşma adına önemli bir buluşma gerçekleştirdiklerini söyledi. AGİAD olarak iş dünyasının genç temsilcileriyle kent ve bölge ekonomisinin kalkınması için çaba gösterdiklerine dikkat çeken Adalı, "Üyelerimizle günlük yaşamın stresinden biraz uzaklaşıp önemli bir kültür ve doğa gezisinde buluştuk. AGİAD tam anlamıyla bir ailedir. Bu aile ortamını yaratan, etkinliğe ilgi gösteren arkadaşlarımıza ve ailelerine teşekkür ediyoruz. Bölgemizin tarihi, turistik ve kültürel değerlerini önemsiyoruz. Bu tür etkinliklerimizi daha sık gerçekleştireceğiz" dedi.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir