Jeoloji Mühendislerinden 'bahar buluşması'

Adana'daki Jeoloji mühendisleri 'Bahar Buluşması'nda bir araya geldi.

10 Nisan 2017 Pazartesi 16:27
Jeoloji Mühendislerinden 'bahar buluşması'

Adana'da özel, kamu ve üniversitede çalışan jeoloji mühendisleri, Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi'nin organize ettiği 'Bahar Buluşması'nda bir araya geldi.  

Yelken Kulüp'te gerçekleşen etkinliğe ev sahipliğini Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar ve oda yönetim kurulu üyeleri yaptı.

Etkinlikte konuşan Oda Başkanı Dr. Mehmet Tatar, "Bahar Buluşması'nda amacımız meslektaşlarımızla bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirerek dayanışmayı artırmaktır" dedi.

Özelde, kamuda ve üniversitede çalışan jeoloji mühendisleri olarak hep birlikte daha güçlü olduklarını ifade eden Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Dr. Mehmet Tatar, "Bu tür etkinliklerde birlik ve beraberliğimizin giderek daha da güçlendiğini görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor. Meslektaşlarımızla olan samimi birlikteliğimize eş ve çocuklarımızı da dahil ederek hem aileler arası iletişimi arttırmak hem de sosyal dayanışmayı sağlamayı hedefledik. Jeoloji Mühendisleri Odası Adana Şubesi olarak üyelerimize ve üniversite bölüm öğrencilerimize yaptığımız  bilimsel aktivitelerimizin yanında sosyal aktivitelere de önem veriyoruz. Bu aktiviteler dayanışmayı güçlendirdiği gibi, iletişimimizi de kolaylaştırıyor. Etkinliğe katılan tüm meslektaşlarımıza ve misafirlerimize teşekkür ederim" dedi.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir