Öğrenciler işverenlerle buluşacak

5'inci Adana İstihdam ve İnsan Kaynakları Etkinliği ÇÜ'de yapılacak.

13 Ekim 2016 Perşembe 10:52
Öğrenciler işverenlerle buluşacak

İŞKUR Adana İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 5'inci Adana İstihdam ve İnsan Kaynakları Etkinliği 20-21 Ekim tarihlerinde, Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı'nda yapılacak.

Bölgenin bu alandaki en büyük buluşmalarından biri olan etkinlite 100 firmadan temsilciler üniversite öğrencileri ile buluşacak.

İŞKUR İl Müdürü Haşim Meydan, Adana Valiliği himayesinde Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, kurumlar ve odaların desteğiyle düzenlenecek etkinlikle işgücü arzı ile talebini bir araya getireceklerini söyledi.

Adana Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Faruk Karadağ'ın konuşmasıyla başlayacak etkinlikte katılımcıların işyerleri hakkında bilgi sahibi olabileceklerini anlatan Meydan, iş arayan işsizler ile isteyen üniversite öğrencilerinin de İŞKUR'un ücretli staj programına başvurabileceğini kaydetti.

Meydan, kentteki tüm meslek lisesi son sınıf öğrencilerinin etkinlik alanına otobüslerle taşınacağını vurguladı.

Haşim Meydan, 5'inci Adana İstihdam ve İnsan Kaynakları Etkinliği'ne katılmak isteyen vatandaşlar için Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü binası önünden ücretsiz ulaşım sağlanacağını sözlerine ekledi.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir