Sarıçam'da 'Muhtarlara Müdürlük'

Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ 2017 yılında da hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

11 Aralık 2016 Pazar 12:55
Sarıçam'da 'Muhtarlara Müdürlük'

ADANA merkez Sarıçam İlçesi Belediye Başkanı Bilal Uludağ, muhtarlarla yaptığı toplantıda 2016 yılında yapılan hizmetleri anlatarak, 2017 yılında da hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Bir restoranda düzenlenen toplantıya, Başkan Uludağ'ın yanı sıra Büyükşehir Belediyesi Genel Koordinatörü İbrahim Savcun ve muhtarlar katıldı.

Düzenli olarak her hafta muhtarlarla toplantı yapacağını söyleyen Başkan Uludağ, belediye tarafından 2016 yılında yapılan hizmetlerle ilgili muhtarlara bilgiler verdi.

İlçe sorunlarını muhtarlarla beraber çözeceklerini belirten Başkan Uludağ, "Muhtarlar bizim en büyük yardımcılarımız. 2017 yılında da hizmet atağımız artarak devam edecek. Sizlerden gelecek olan istek ve taleplerinize her zaman açığız. Sizlerden gelecek talepleri her zaman çözmek için çalışıyoruz. Siz muhtarlar demokrasinin temel taşlarısınız. Sorunlar için her zaman çözüm üretmeye hazırız" diye konuştu.

MUHTARLIK MÜDÜRLÜĞÜ KURULDU
Belediye bünyesinde Muhtarlıklar Müdürlüğü kurulduğunu anlatan Başkan Uludağ, sorunların yeni kurulan müdürlük aracılığıyla daha kolay iletilebileceğini belirterek şunları söyledi:

"Sıkıntılarınızı biliyoruz ve çözümü için ekiplerimizle var gücümüzle çalışıyoruz. Yol yapımı konusunda ise planlanan şekilde hareket ediyoruz. Bir yandan yeni yollar yaparken, diğer yandan da yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Sarıçam'da yaşam kalitesini daha da yükseltmek adına elbirliğiyle çözümler üreteceğiz. Bundan böyle her hafta çarşamba günü 'Muhtarlar Günü' adı altında toplantılar düzenlenecek."

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir