Suriyeli Öğrenciler 'Sanayi'de Ağırlandı

Bir grup Suriyeli öğrenci, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Suriyeli Kardeşlerimizle Kültür ve Sporda Buluşuyoruz' adlı projesi kapsamında, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ni (AOSB) ziyaret etti.

01 Nisan 2016 Cuma 09:42
Suriyeli Öğrenciler 'Sanayi'de Ağırlandı
ÜLKELERİNDE yaşanan savaştan dolayı Türkiye'ye göç etmek zorunda kalan bir grup Suriyeli öğrenci, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'Suriyeli Kardeşlerimizle Kültür ve Sporda Buluşuyoruz' projesi kapsamında, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'ni (AOSB) ziyaret etti.

ASOB Bölge Müdürü Mustafa Keskin, konuk öğrencilere bölgenin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Keskin "Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgemiz, 1 milyar doları aşan ihracatı ile Adana'dan yapılan ihracatın yarısından fazlasını gerçekleştiriyor. Yeni alanımızda faaliyete girecek diğer işletmelerle birlikte hem üretim hem istihdam hem de ihracatımız artacak" dedi.

Daha sonra Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Haşim Meydan tarafından, istihdamla ilgili bilgi sunuldu. Ziyaretin sonunda, AOSB Müdürlüğü tarafından Suriyeli öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir