Vali Demirtaş hizmetleri değerlendirdi

Adana Valisi Mahmut Demirtaş vatandaşlara verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

02 Kasım 2017 Perşembe 21:47
Vali Demirtaş hizmetleri değerlendirdi
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Vali Yardımcıları ve Valilik Birim Müdürleri ile Valilik Toplantı Salonunda bir araya gelerek vatandaşlara verilen hizmetler hakkında bilgi aldı.

Kurumların ve personellerin çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Vali Demirtaş, hizmetlerin aksatılmadan ivedilikle yerine getirilmesi talimatını verdi.

Vali Demirtaş, vatandaşların kaliteli hizmeti alma konusunda iş ve işlemlerin yürütülmesinde 'Vatandaş odaklı' hizmet anlayışından ödün verilmemesi gerektiğini söyledi.

Hizmetiçi eğitim seminerlerin önemine işaret eden Vali Demirtaş, "Adanamızı, ülkemizin parlayan yıldızı haline getirmek için gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bugünün ve geleceğin Adana’sını kamu kuruluşu temsilcilerimiz, yerel yöneticilerimiz, oda başkanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimiz ile beraber inşa edeceğiz. Vatandaşlarımızın kamu kuruluşlarına yapmış olduğu başvurular ve talepler hassasiyetle takip edilerek sonuçlandırılması 'Vatandaş odaklı' hizmet anlayışına göre yapılması konusunda kararlılığımız devam edecektir" diye konuştu.

Vali Demirtaş ve Vali Yardımcıları ile Valilik Birim Müdürleri’nin toplantısı karşılıklı görüş alışverişiyle son buldu.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir