Vekil Tümer Çay Ocağında Dertleşti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Güzelyalı Mahallesi'ndeki bir çay ocağında vatandaşlarla dertleşti.

24 Mart 2016 Perşembe 12:28
Vekil Tümer Çay Ocağında Dertleşti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Güzelyalı Mahallesi'ndeki bir çay ocağında vatandaşlarla dertleşti. Adana'nın güzide mahallelerinden biri olmasına rağmen Güzelyalı'da da özellikle emeklilerin zor günler geçirdiğine tanık olan Tümer, "Türkiye'de adı konmamış bir kriz ortamı hakim. Ekonomik gidişat iyi değil. Asgari ücretliye verilen zamlar geri alınıyor. Emeklilerin yetersiz maaşları aileleri sıkıntıya sokuyor. Maaşlar gün geçtikçe eriyor" diye konuştu.

İhracatta Rusya kapısının kapanmasına rağmen yeni pazar arayışlarına girilmediğini vurgulayan Tümer, bu durumun özellikle Çukurova çiftçisine büyük darbe vurmaya başladığını ifade etti. Çiftçinin yaşadığı sorunların toplumun tüm kesimlerine yansıdığını, merkezi idarenin ekonomide kalıcı çözümler üretemediğini kaydeden Tümer, "Herkesin şapkasını önüne koyması gerekiyor. Halkımıza zor günler yaşatmaya kimsenin hakkı yok" ifadesini kullandı.

Güzelyalı mahallesi sakinleri ise Tümer'in sık sık vatandaşlarla bir araya gelmeye özen gösterdiğini söyledi ve sürpriz ziyareti için teşekkür etti.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir