Ziyapaşa'da Sezgek dönemi

Ziyapaşa Bulvarı'nı Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanlığa Naci Sezgek seçildi.

03 Ocak 2017 Salı 09:55
Ziyapaşa'da Sezgek dönemi

ADANA'nın ilk ve seçkin bulvarlarından biri olan Ziyapaşa Bulvarı'nı Geliştirme ve Koruma Derneği Başkanlığa Naci Sezgek seçildi.

Derneğin kurucu başkanı Tayyar Zaimoğlu da Onursal Başkanlığa getirildi.

Genel kurulda konuşan Tayyar Zaimoğlu, derneğin kuruluşundan bu yana Büyükşehir ve Seyhan Belediyesi'nin desteğiyle bulvarda büyük işler başardıklarını söyledi.

Zaimoğlu "Marka kentler ya önemli meydanları ya da bulvarlarıyla anılır. Adana da bu çerçevede önemli bir hamle yapmış durumdadır. Şehrin merkezindeki Ziyapaşa Bulvarı ve çevresi de tam anlamıyla büyük bir değişim yaşamıştır" dedi.

Zaimoğlu, şöyle devam etti:

"Farklı peyzaj uygulamaları, temiz ve modern yaya yolları ve çok sayıda ünlü markanın yeni mekanlar açması caddemizin popülaritesini artırmış ve Ziyapaşa Bulvarı Adana'nın da Adanalıların da gurur duyduğu prestij noktası olmuştur. Ziyapaşa Bulvarındaki bu çalışma tam bir seferberlik ruhu taşımaktadır. Başta Büyükşehir Belediyesi olmak üzere derneğimize üye esnaf ve gönüllülerimizle, sponsorluk yapan firmalarımızla, bulvar ve çevresinde yaşayan komşularımızla ve daha doğrusu tüm Adanalılarla el ele verilerek bu başarı sağlanmıştır."

Beymen Adana mağazası eski müdürü olan yeni başkan Naci Sezgek de bugüne kadar yapılan çalışmaları daha ileriye taşımak amacıyla yeni projeler hazırlayacaklarını söyledi.

Naci Sezgek Başkanlığındaki yönetim kurulunda Hakan Yazdıçutan, Yılgör Ener, Cahit Öztok, Ozan Tambay, Şevket Aydoğdu, Firdevs Dönmez Cingözler, Fatih Güler ve Esra Özülkü yer aldı. Nesrin Göçhan, Soner Uygun ve Alev Ersan ise Denetleme Kurulu üyeliğine seçildi.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner22
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir