Ali Alper Boydak ve Ceyhan Belediyesi

16 Temmuz 2017, 01:33
Ali Alper Boydak ve Ceyhan Belediyesi
Ceyhan Belediyesi Başkanvekili Ali Alper Boydak'ın babası rahmetli Mahir Boydak'ı Anavatan Partisinde siyaset yaptığı dönemlerden bilirim. Mahdum Boydak genetiğinde hizmet olan asil bir aileden geliyor.
* * *
Sosyal paylaşım sayfasında paylaştığım iki ayrı nota farklı anlamlar yükleyen bazıları konuyu kuyruğundan yakalamış.

İlk notta; 
"BU BİR UYARI ATEŞİDİR" başlığı altında,

"Başkan Vekili Alper Boydak'ın yanında iş tutanlar sözüm size... Ceyhan'da ballı maaşlı atamalar başladı. Kimin yakini, kimin sevgilisi bal tutup parmağını yalayacak?" demişiz.

ikincisinde ise,
"BAŞKAN VEKİLİNİ YIPRAT, KENDİNE ÇALIŞ" başlığı altında,

"Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak'ın gelecek seçimlerde, kendi siyasi menfaatleri adına, 'yanında görünüp' önünü kesmeye çalışanlar var. Boydak'ı tuzağa çekip, bilerek hata yaptırıp, yıpratmaya, halkın gözünden düşürmeye çalışıyorlar. Çalışanların sürgün kararları, yakınına, sevgiliye ballı maaş sunumları hep bu amaca hizmet ediyor. Başkan Vekili Ali Alper Boydak bu gibi ihtiras sahiplerinden açık ara uzak durmalı. Faturanın kendisine çıkmaması için azami özen göstermeli. Bu gibiler yapar eder, pisliğini orta yere bırakır. Bizden uyarması..." şeklinde bir ifadede bulunmuşuz.

Yazdıklarımızın Ali Alper Boydak'ın şahsiyeti noktasını imaya odaklanan hiç bir yanı yok. Kastettiğimiz şudur: Boydak'ın ayak oyunlarını bilmediği, puslu havayı seven bazı siyaset cambazlarının durumdan vazife çıkarabileceği yönündedir. Bu yazıda, Boydak'tan yararlanmak isteyip 1,5 yıl sonraki yerel seçimlerde sırtından vurabileceklerin kimler olabileceği yönünde işaret fişeği atmak istedik. Durum bundan ibarettir.
Doğru yolda olduğumuzun duyumlarını almaktayız.
* * *

Dürüstlüğüne inandığımız çiçeği burnunda başkanvekilinin her hayırlı hizmetinde yanında ve destekçisi olduğumuzu şifahen söylemiştik. Bu sözümüzün de ila nihaye arkasındayız.
Bu da böyle biline.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir