banner713

Sabancı davalıları köşeye sıkıştı

Sevilay Sabancı Çınar'ın İstanbul 20. Asliye Hukuk Mahkemesinde açtığı davaya devam edildi.

05 Aralık 2016 Pazartesi 13:14
Sabancı davalıları köşeye sıkıştı
Merhum İhsan Sabancı'nın gayrı resmi evliliğinden olan kızı Sevilay Sabancı Çınar'ın İstanbul 20. Asliye Hukuk Mahkemesinde açtığı davaya devam edildi.

Sevilay Sabancı Çınar'ı temsilen duruşmada hazır bulunan Av. Çağrı Bağatur ve Avukat Mustafa Özkan, Akbank hisseleri üzerine tedbir amaçlı keşif kararı verilmesini istedi.

Davalı avukatları ise bu talebe karşı çıktılar. Duruşma hakimi Ahmet Tokdemir'in, keşif ile ilgili hükmü 28 Mart 2017 tarihindeki duruşmaya bıraktığına ilişkin kararı Sevilay Sabancı Çınar cephesinde son derece manidar karşılandı.

KİMLER YARGILANIYOR
Merhum İhsan Sabancı'nın kızı Sevilay Sabancı Çınar'ın açtığı davada şu isimler yargılanıyor: Türkan Sabancı, Ömer Metin Sabancı, Dilek Sabancı, Sevil Sabancı ile birlikte Merhum Hacı Sabancı'nın varisleri; Özcan Sabancı, Ömer Sabancı, Demet Sabancı Çetindoğan ve Şahin Zeynep Sabancı, Faruk Selami Sabancı, Burak Selami Sabancı, Şevket Sabancı, Erol Sabancı, Özdemir Sabancı mirasçıları; Nazmiye Sevda Sabancı, Demir Sabancı, Serra Sabancı, Nur Düvenci, Yakup Sabancı ile birleştirilen dosya davalıları; Güler Sabancı, Erol Sabancı, Sevgi Sabancı.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir