banner713

50 yıllık mühendislere plaket

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şube tarafından meslekte 50 yılını dolduran mühendislere plaket verildi. Plaket töreni Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi'nde yapıldı. MMO Şube Başkanı Hasan Emir Kavi,yaptığı konuşmada,...

28 Kasım 2016 Pazartesi 15:13
50 yıllık mühendislere plaket

TMMOB Makina Mühendisleri Odası (MMO) Adana Şubesi tarafından meslekte 50 yılını dolduran mühendislere plaket verildi.

Plaket töreni Ziraat Mühendisleri Odası Adana Şubesi'nde yapıldı.

MMO Şube Başkanı Hasan Emir Kavi, yaptığı konuşmada, mesleki konular ve ülke gündemi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Yabancı mühendislerin Türkiye'de çalışması ile ilgili düzenlemeyi eleştiren Kavi, şunları söyledi:

"Yabancı mühendislere sınırsız bir yetki verilmeye çalışıldı. Kendi vatandaşı olan mühendislere verilmeyen ayrıcalıkları, hakları yabancı mühendislere vermeye çalıştı bu iktidar. Neyse ki TMMOB gibi örgütler var bu ülkede ve buna engel olundu."

Kavi, konuşmasında, meslekte 25, 40 ve 50 yılını dolduran meslektaşlarını kutladı. Daha sonra 50 yılını dolduran Ahmet Babayiğit, Abdülvahit Zateroğlu, Kadri Koval ve Kazım Danyıldızı'na plaketini Oda Başkanı Emir Kavi verdi.

Meslekte 40 yılını dolduran 99 üye ile meslekte 25 yılını dolduran 51 üyeye plaketleri yönetim kurulu üyeleri, eski başkanlar tarafından sunuldu.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir