banner700

Ceyhan, Ceyhan olalı böyle zulüm görmedi

07 Ağustos 2017, 20:02
Ceyhan, Ceyhan olalı böyle zulüm görmedi
Ali Alper Boydak'ın, efsane bir siyasetçi olan merhum babasının adına yakışır, namuslu, dürüst ve güvenilir bir evlat olduğu noktasında en ufak tereddüt yok. Mayası tertemiz, geçmişi lekesiz bir kişi.

Önemli bir eksiği var, herkesi kendi gibi sanıyor.
* * *

Bendevi Palandöken kontenjanlı meclis üyesi Selahattin Güler, gökte ararken yerde buldu. Boydak'ın güvenini kazanarak, belediyeyi tam anlamıyla hegemonyası altına aldı.

İşçi sürgünlerini, işe alımları, mali trafiği Güler organize ediyor. Çalışanların canını yakan her türlü oluşumda Güler'in parmağının olduğu öne sürülüyor. Kendisine bağlı kadrolaşmayı bizzat yönetiyor. Ceyhan Belediyesinden sokaklara taşan ahenksizlikler, halkın da huzurunu kaçırıyor. 

Boydak'ın bu durumdan zerre haberi yok, kendine sadakatle bağlı bir ekibe sahip olup da, sokağın nabzını  bir tutabilse, bir çok şeyi kavrayıp önlem alması mümkün olacak, buna da Güler'in hamleleri izin vermiyor.

Ceyhan halkı, "Davul Boydak'ın boynunda,  tokmak Selo'nun elinde" diye feryat ediyor.

Belediyenin tüm birim yöneticileri Selahattin Güler'in kontrolünde. Satın Alma, Temizlik işleri, Yazı İşleri ve Fen İşleri Müdürlüklerinde Güler'in haberi olmadan yaprak kımıldamıyor. Ceyhanlılar, "Alemdar Öztürk'ün döneminde istediği gibi at koşturamıyordu, şimdi serbest, yediği önünde yemediği arkasında" diyorlar.

banner624

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner22
banner635
banner134
Hava Durumu
Tümü Anket
Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ'ı başarılı buluyor musunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir