ÇÜ'de Madalyonun Diğer Yüzü

Güzel Sanatlar Fakültesi uzman isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

02 Ocak 2017 Pazartesi 11:32
ÇÜ'de Madalyonun Diğer Yüzü

Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü konusunda uzman isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

Tekstil ve moda sektöründe öncü isimleri öğrencilerle buluşturan Bölüm Başkanı Doç. Dr. Havva Halaçeli Metlioğlu moda yönetiminden, sosyal medyaya, kreatif görsel sunum direktörlüğünden, moda eğitmenliği gibi birçok uzmanlığı olan Ümit Temurçin ve Adana Lookbook Designers Store'un sahibi Sinem Alıravcı'yı öğrencilerle bir araya getirdi.

'Madalyonun Diğer Yüzü' başlıklı seminere Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü Bölüm Başkanı Doç. Dr. Havva Halaçeli Metlioğlu, Bölüm Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Engin Alpat, Öğr. Gör. Dr. Özlem Uslu, Öğr. Gör. Hande Akçaoğlu, Arş. Gör. Fazilet Aşama ve Tekstil ve Moda Tasarımı bölüm öğrencileri katıldı.

Ümit Temurçin ve Sinem Alıravcı, tekstil ve moda sektörü ile ilgili tecrübe ve bilgilerini aktardı. Sektörün genel durumunu öğrencilere anlatan konuşmacılar 2017 yılında gerçekleşecek olan 5. Portakal Çiçeği Karnavalı ve Kostüm Tasarım Yarışması ile ilgili önemli ipuçları verdiler.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir