Havutlu İlkokulu 'Yüreklere dokundu'

Havutlu İlkokulunun düzenlediği etkinlik göz kamaştırdı.

01 Mayıs 2017 Pazartesi 18:01
Havutlu İlkokulu 'Yüreklere dokundu'
Adana'nın Yüreğir İlçesi Havutlu İlkokulunun düzenlediği etkinlik göz kamaştırdı.

Yüreğir Kültür Merkezi'nde yapılan etkinliğe, Okul Müdürü Cavidan Gülnar Çeliğ'in yanısıra, Kaymakam Fatih Genel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Kılınç, Maarif Müfetişleri Başkanı Ersan Yaşkeçeli, şube müdürleri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrenciler ile veliler katıldı.

Havutlu İlkokul Müdürü Cavidan Gülnar Çeliğ, yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi:
"Yüreğir Yüreğimiz projesi kapsamında yaptığımız bu etkinliği Sayın Yüreğir Kaymakamımız, İl Milli Eğitim Müdürümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere üstlerimizin bizi yüreklendirmesi ile gerçekleştiriyoruz."
"Havutlu Mahallesi'nde, muhtarımız, aile hekimimiz, kasabımız, bakkalımız, eczanemiz, Elem restorant, Hasan Masat, Aytemiz Petrol, Keskin Ticaret, Has Gül Yapı, velilerimiz, öğrencilerimiz kısacası tüm iç ve dış paydaşlarımızla yaşayan okul olarak siz değerli konuklarımızın karşısındayız."
"Çalışmalarımızda hiç bir profesyonel destek almadık. Amatör gösterimizi profesyonel çalışma azmimizle gerçekleştireceğiz. Bu bağlamda her hangi bir kusurumuz ve sürç-ü lisanımız olursa hoşgörünüze sığınıyoruz. Tüm misafirlerimizi saygı ve şükranla selamlıyoruz" dedi.

Açılış kokteyli, halk oyunları ile sergi gösterimi sonrası görsel etkinliklere geçildi. Sevinç Yalgın, Selçuk Gözüküçük, Nurhayat Kahya- Beren Kahya,

Özlem Aydın- Seda Acar, Saim Demirci, Miray Acar, Çiğdem Beleş- İsa Beleş ve Özay Kıyağa tarafından seslendirilen şiir, türkü ve temsili canlandırmalar duygu yüklü anlara sahne oldu.


Okul Müdürü Cavidan Gülnar Çeliğ, Mevlevi kareografisi eşliğinde 'Etme' adlı eseri seslendirdi. Çeliğ gösteri sonrası ayakta alkışlandı.

Öğrenci-veli- okul idaresi birlikteliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği etkinlikte konuşan Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, Cavidan Gülnar Çeliğ ve emeği geçenlere teşekkür etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir