Tıp Fakültesinde mezuniyet sevinci

ÇÜ Tıp Fakültesi 41'inci dönem mezunları diplomalarını aldı.

07 Temmuz 2017 Cuma 23:17
Tıp Fakültesinde mezuniyet sevinci
ÇUKUROVA Üniversitesi (ÇÜ) Tıp Fakültesi 41'inci dönem mezunları diplomalarını aldı. 

ÇÜ Kongre Merkezi'nde düzenlenen törene Vali Yardımcısı Mehmet Seyman, ÇÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel, Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Recep Tuncer, Osmaniye-Adana Tabip Odası Başkanı Dr. Ali İhsan Ökten, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.  

Törenin ilk konuşmasını öğrenciler adına dönem birincisi Hasan Koyunsever yaptı. Daha sonra Tabip Odası Başkanı Dr. Ali İhsan Ökten mesleki deneyimlerini mezunlarla paylaştı.

Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Recep Tuncer de öğrencilere yeni hayatlarında ve mesleklerinde başarılar diledi. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel ise Çukurova Üniversitesi'nin 50 bin öğrenciyle ülkenin gurur duyduğu bir kurum olduğunu vurguladı. 

Tören bütün mezunların Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Alper Akınoğlu'nun önderliğinde 'Hekimlik Andı' içmesiyle devam etti. Dönem birincisi Hasan Koyunsever, ikinci Halenur Sarıbaş ve üçüncü Kıvanç Doral'a mezuniyet belgelerini Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyhan Tükel verdi. Daha sonra genç doktorlar keplerini havaya atarak mezuniyet keyfi yaşadı. 
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir