Eleman ihtiyacına Online Çözüm

ADANA Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, işveren ile iş arayanı bir araya getirmek amacıyla 'AOSB Kariyer' uygulaması başlattı.

01 Nisan 2016 Cuma 01:30
Eleman ihtiyacına Online Çözüm
ADANA Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Başkanlığı, işveren ile iş arayanı bir araya getirmek amacıyla 'AOSB Kariyer' uygulaması başlattı. Uygulama ile iş arayanların öz geçmişlerini oluşturup, kendilerine en uygun işi bulabileceği, işverenlerin ise çalışan ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği bir platform kuruluyor.

Platform sayesinde hem istihdamda hareketlilik sağlanacak hem de işçi bulma konusunda yaşanan zaman kaybının önüne geçilecek. 
Türkiye İş Kurumu ile birlikte yürütülecek AOSB Kariyer projesiyle ilgili AOSB Müdürü Mustafa Keskin ile Türkiye İş Kurumu Adana Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Haşim Meydan arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Protokole göre, sistem, sadece Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren sanayicilerin kullanımına açık olacak.

Amacı istihdama katkı sağlamak ve sanayicilerin eleman ihtiyacını karşılamak olan uygulama, işveren ve iş arayan adaylar arasında sadece yönlendirme amaçlı bir sistem olarak faaliyet gösterecek.

AOSB, herhangi bir anlaşmazlık, yanlış beyan gibi durumlarda taraf veya sorumlu olmayacak. Platform, ücretsiz olarak hizmet verecek.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir