banner673

Büyük yapılandırmada geriye sayım

ADANA Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, borçlu mükelleflerin 31 Ekim tarihine kadar başvuruda bulunarak bu fırsattan yararlanması gerektiğini söyledi.

23 Ekim 2016 Pazar 14:52
Büyük yapılandırmada geriye sayım

ADANA Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, 6736 sayılı Yapılandırma Kanunu ile getirilen imkanların çok büyük olduğunu belirtip, borçlu mükelleflerin 31 Ekim tarihine kadar başvuruda bulunarak bu fırsattan yararlanması gerektiğini söyledi.

Basın İlan Kurumu Adana Şube Müdürü Mehmet Feramuz Ayan ve Adana Vergi Dairesi Başkanlığı Mükellef Hakları ve İletişim Müdürü Taner Canbolat ile biraraya gelen Tunalı, yapılandırma başvurusunu son güne bırakılmaması gerektiğini belirtti.

Tunalı, "Gelin borcunuzu yapılandıralım. Peşin ödeyin, kazançlı çıkın. Amacımız, bu kanunla vatandaşın borç yükünden kurtarılmasıdır. Burada amaç, vergi ihtilaflarının sonlandırılmasıdır. Bazı varlıkların milli ekonomiye kazandırılması gibi çeşitli alanlarda düzenleme yapan ve toplumun her kesimine hitap eden kanundan borcu olan mükelleflerimizin azami ölçüde faydalanmalarını sağlamaktır" dedi.
DHA

banner624
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
banner22
banner635
banner134
Hava Durumu
Tümü Anket
B.Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü görevinden alınmalı mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner674

sanalbasin.com üyesidir