banner713

Çukurova'ya yatırım çağrısı

ADSİAD Başkanı Süleyman Sönmez, iş dünyasını Çukurova Bölgesi'ne yatırım yapmaya çağırdı.

02 Ekim 2016 Pazar 12:36
Çukurova'ya yatırım çağrısı

ADANA Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) Başkanı Süleyman Sönmez, iş dünyasını Çukurova Bölgesi'ne yatırım yapmaya çağırdı.
ADSİAD yöneticileri, Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ve yardımcılarıyla Sheraton Otel’de gerçekleşen toplantıda buluştu.

Burada konuşan Sönmez, "Bölgemizde gerçekleşecek tarım ve sanayi hamlesi ülke ekonomisine, cari açığın giderilmesine büyük katkı sağlayacaktır. Herkesi yatırıma çağırıyoruz. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin kalkınması adına önemli hamleler yapan hükümetin yönünü biraz da Çukurova'ya dönmesini de belirtmek istiyorum" dedi.

YAPILANDIRMA UYARISI
Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Başkanı Ali Doğan da iş dünyasının siyasi partilere ve diğer tüm kesimlere eşit mesafede olduğunu belirtirek, "Birlik ve beraberlik içinde hareket edersek başarıyı ve huzuru sağlarız. Üretim ve istihdama katkı sunan iş dünyası onore edilmek istiyor" dedi.

Adana Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı ise borçların yeniden yapılandırılması kanununun büyük avantajlar sağladığını anımsattı.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir