İşletmelere 'Nefes Kredisi' müjdesi

Adana Ticaret Odasının katkılarıyla desteklenen 'TOBB Nefes Kredisi' hayata geçirildi.

12 Aralık 2016 Pazartesi 14:36
İşletmelere 'Nefes Kredisi' müjdesi

KÜÇÜk ve orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine çözüm getirmek amacıyla Adana Ticaret Odası'nın da katkılarıyla hayata geçirilen 'TOBB Nefes Kredisi' projesi ile Türkiye'deki 80 bin KOBİ'ye yüzde 9.90 faizle 5 milyar liralık kredi olanağı sağlandı.

Adana Ticaret Odası (ATO) Başkanı Atila Menevşe, nakit sıkıntısı yaşayan üyelerine bu olanaktan yararlanmaları çağrısında bulundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Ziraat Bankası ve Denizbank arasında imzalanan TOBB Nefes Kredisi'ne Adana Ticaret Odası'nın 10 milyon lira ile Türkiye'deki Oda ve Borsalar arasında en yüksek desteklerden birisini verdiğini vurgulayan Atila Menevşe, şöyle devam etti:

"Odamızın yaptığı bu katkı kapsamında anlaşmalı bankalar tarafından, sadece Adana Ticaret Odamızın üyelerine kullandırılmak üzere 100 milyon TL tutarında bir kaynak yaratılmıştır. Kredi imkanından yararlanmak isteyen KOBİ statüsündeki üyelerimizin Adana Ticaret Odası'ndan alacakları, 'TOBB Nefes Kredisi Başvurusu İçindir' ibareli faaliyet belgesine, banka tarafından istenen diğer evrakları da ekleyerek belirtilen bankaların şubelerine başvurmaları yeterli olacaktır."
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir