Maaşla çalışırken zoru başardı

Muhasebeci olarak çalışan Zerrin Özen, kendi işini yapmaya karar verdi.

26 Eylül 2017 Salı 12:14
Maaşla çalışırken zoru başardı
ADANA'da 2009'da bir işyerinde muhasebeci olarak çalışan Zerrin Özen, kendi işini yapmaya karar verdi. Şirket kurup temizlik malzemeleri satmaya başlayan Zerrin Özen, kısa süre sonra başka bir işe daha yönelerek kentin önemli taze balık tedarikçilerinden birisi haline geldi.

Maaşla çalışırken yaşadığı hayatı değiştirmeye karar veren Zerrin Özen, ilk olarak endüstriyel alanda temizlik malzemeleri satışı yapan bir şirket kurdu. Metal Sanayi Sitesi civarında işyeri açan Özen, bu işte oldukça başarılı oldu. Bunun yanı sıra kardeşleriyle birlikte taze balık tedarikçiliğine de yönelen Özen, Tarihi Büyüksaat Kulesi civarında işyeri açarak kentteki büyük işletmeler ve lokantalar başta olmak üzere toptan ve perakende taze balık satışı başlattı.

KADINLARA ÖNERİ
'Girişimci kadın' olarak herkesin örnek gösterdiği Zerrin Özen, hayalini gerçekleştirdiği için mutlu olduğunu söyledi. Endüstriyel temizlik malzemeleri pazarlayıp Tuzla Mahallesi'nden günlük getirttiği taze balıklarla yoğun bir iş temposu yakalayan Zerrin Özen, "Kadınlar her şeyi başarabilir. Yeter ki inanıp istesin ve adım atsınlar. İş hayatında kadınların fark yarattığı her başarı işlerle daha da net ortaya çıkıyor" dedi.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir