TEMSA'nın hedefi İsveç pazarı

ADANA'da otobüs üreten Temsa fabrikası İsveç pazarındaki payını artırmak amacıyla çalışma yapıyor.

13 Ekim 2016 Perşembe 14:26
TEMSA'nın hedefi İsveç pazarı

ADANA'da otobüs üreten Temsa fabrikası İsveç pazarındaki payını artırmak amacıyla çalışma yapıyor.

Bu yıl 18-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Persontrafik Fuarı'nda yeni araçlarını tanıtacak olan Temsa, İsveç otobüs pazarında yüzde 10 pay hedefliyor.

Fransa otobüs pazarında 5 bin, ABD otobüs pazarında ise 1000'li adetlere yüksen Temsa otobüsleri, iki yılda bir İsveç'in Göteborg kentinde düzenlenen Persontrafik Fuarı'nda sektör temsilcilerine tanıtılacak.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Temsa Uluslararası Satış Direktörü Acar Kocaer şunları söyledi:
"Niş ürünümüz MD 9 ile İsveç otobüs pazarındaki coach segmentinde başarılarımız son 2 yılda büyüyerek devam ediyor. Persontrafik Fuarı'nda tanıtımını yapacağımız yenilenen HD12 aracımız kalite, konfor yakıt tüketimi ve sürücü ergonomisi ile ön planda olan bir ürün. Bunu sadece biz söylemiyoruz; bu yılki IAA Fuarı'nda standımızı ziyaret eden İsveçli müşterilerimiz de dile getirdi. Bu yıl Persontrafik Fuarı'nda Maraton aracımızı da müşterilerimizle buluşturarak, onların görüş ve düşüncelerini almak ve pazara yönelik coach segmentinde bir nabız yoklamak istiyoruz. İsveç'te bayilik ağı ile yeni yapılanmamız da pazar payımızı büyütüyor ve yeni müşteriler TEMSA ürünleri ile tanışıyor. MD9 ve HD ile coach segmentinde hedefimiz ilk aşamada yüzde 10 pazar payına ulaşmak. Buna da çok kısa sürede ulaşacağımıza eminim."
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir