Vali yardımcısının gözü önünde hükumete giydirdi

İŞ dünyasının zirvesi Adana'da. Adana Sanayici ve İş adamları Derneği üyeleri ile buluştu.

12 Aralık 2016 Pazartesi 00:16
Vali yardımcısının gözü önünde hükumete giydirdi

İŞ dünyasının zirvesi Adana'da. Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD) üyeleri ile buluştu.

Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'ekonomi iyiye gidiyor' sözlerine gönderme yaparak, 
"Herkes birilerine yalan söyleyebilir ama piyasalar yalan söylemez. İlk 500 listesinde geçen yıla göre fark var ve ivme aşağıya doğru gidiyor. Yani işler iyi değil" diye konuştu.

ADSİAD GECESİ HÜKUMETE 'GİYDİRME' MEKANI OLDU
Belediye Başkanı Sözlü'nün konuşması izleyiciler arasında soğuk duş etkisi yarattı.
ADSİAD'ın toplantısında, İstanbul Sanayi Odası'nca belirlenen 'Türkiye'nin İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi'ne giren ADSİAD üyesi firmalara plaket verildi.

Adana Vali Yardımcısı Cengiz Horozoğlu, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ve TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Cansen Başaran Symes, Adana Ticaret Odası (ATO) Meclis Başkanı Tarkan Kulak'ın da katıldığı toplantıda Türkiye'nin ilk 500 ve ikinci 500 büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan ADSİAD üyeleri Sasa, Temsa, Adana Çimento, Bossa, Kıvanç Tekstil ve Zahit Alüminyum'a plaket sunuldu.

Ayrıca ADSİAD ailesine yeni katılan Kubilay Şahin (Şahinoğlu Nakliyat), Sedat Gül (Altın Koza Mimarlık), Kamil Dinçer Çelik (Temsa), İlter Varinli (Dünya Göz), Mehmet Turan Özer (Özer Avukatlık Bürosu), Selçuk Tansalar (Tansalar Turizm) ve Can Ulaştırıcı'ya (Epaş Döküm ve Plastik) üyelik beratları verildi.

HÜSEYİN SÖZLÜ: EKONOMİ İYİYE GİTMİYOR
Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Hüseyin Sözlü ise, "Herkes birilerine yalan söyleyebilir ama piyasalar yalan söylemez. İlk 500 listesinde geçen yıla göre fark var ve ivme aşağıya doğru gidiyor. Yani işler iyi değil" diye konuştu.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir