Yapılandırmada süre uzatıldı

ADANA Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı kamu alacaklarının yapılandırılma tarihinin uzatıldığını bildirdi.

27 Ekim 2016 Perşembe 14:00
Yapılandırmada süre uzatıldı

ADANA Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Tunalı, İş Kadınları Derneği'ni (İŞKAD) ziyaret ederek kamuya olan borçların yapılandırılması konusunda bilgi verdi. Tunalı, uygulamadan yararlanmak için son başvuru tarihinin 25 Kasım'a uzatıldığını hatırlattı.

Tunalı, Gelir İdaresi Grup Müdürleri Oya Başak ve Ahmet Balıkçı'nın da katıldığı ziyarette İŞKAD Başkanı Belgin Özçelik, Başkan Yardımcıları Süheyla Gergin, Huriye Yamanyılmaz ve Genel Sekreter Berman Mantı ile görüş alışverişinde bulundu. Vergi Dairesi Başkanı Tunalı, yapılandırma ile ilgili yasal düzenleme konusunda şunları söyledi:

"Vatandaşlarımızın borç yükünün azaltılması, vergi ihtilaflarının sonlandırılması, bazı varlıkların milli ekonomiye kazandırılması gibi çeşitli alanlarda düzenleme yapan ve toplumun her kesimine hitap eden kanun mükelleflerimize birçok avantaj sunuyor. Amacımız tüm mükelleflerimizi bu konuda bilgilendirmektir. Yapılandırma hükümlerinden yararlanmak isteyenler artık en son 31 Ekim 2016 değil, 25 Kasım 2016 tarihine kadar başvurabilecek. Son günlerde vergi dairelerine ortalama her gün 5-6 bin başvuru var. Dairelerin önü çok kalabalık. Bu yoğun ilgiden kaynaklanan sebeple başvuru süresi 25 Kasım 2016 tarihine kadar uzatılmıştır."
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir