banner713

Firma Detayı

FİRMA EKLE ANA SAYFA

Adıyaman Tütünü
Sektör Yaşam
İlan Tarihi 1 yıl önce
Firma No 164
Telefon 0542 542 74 84
Faks 05442809186
Web http://www.adiyamantutunu.com
Adres Adıyaman
İl - İlçe Merkez / Adıyaman
Gösterim Sayısı 1946
Firma Detayı
Adıyaman Tütünü ( 0532 704 85 69)

Türkiye’nin Her Köşesine Perakende – Toptan Adıyaman Çelikhan Tütünü Gönderiyoruz.

Dünyaca ünlü Adıyaman Çelikhan tütününü ayaginiza kadar getiriyoruz. Artan sigara fiyatlarından şikayetçiyseniz neden paranızı Amerikan malı sigaralara veriyorsunuz. Dünyanın en kaliteli tütünü olarak bilinen Adıyaman tütünü özellekle Adıyaman'ın Çelikhan ilçesinde yetiştirilmektedir. Toptan fiyatına satışlarımızı internet aracılığıla bize ulaşan müşterilerimize uyguluyoruz. Piyasada 80 TL ye kadar satılan tütün şimdi çok daha uygun fiyata…

Tamamen kendi yetiştirdiğimiz tütünü hiç bir katkı maddesi kullanmadan doğal olarak yetiştirip kişiye özel şekilde hazırlayıp, sizin özel tütünüzü size gönderiyoruz. isteğiniz dogrultusunda kıyım yapmaktayız (kalın kıyım, orta kıyım, ince kıyım, )

Size göndereceğimiz tütün tek çeşit olmayıp yaklaşık 8 farklı tütün çeşidimiz mevcuttur.Tüm çeşitler aynı fiyattır ancak herkesin damak tadı farklı olduğundan bazıları hafif,  bazıları ağır bazıları orta sever, bu yüzden satış sorumlumuz İhsan Parlak ile irtibata geçtiğinizde kendisi sizinle konuştuktan sonra en uygun tütünü gönderecektir.

Türkiyede hemen hemen her şehirde açık tütün bulmak mümkündür ancak bir çok yerde kâr amacı güdülerek en kötü kalite tütünler yüksek fiyattan satılmaktadır. İnsanların bir çoğu doğal olarak iyi ve kötü tütün arasındaki farkı ayırt edememektedir. Eğer sizde sigara içmekteyseniz Muhtemelen sizde hayatınızın bir döneminde tütünü denemiş ancak boğazınız yandığından, ağır olduğundan şikayet ederek tütünden vazgeçmişsinizdir. Ancak şu kadarını söyleyebilirimki bize ulaştığınız taktirde size en uygun tütüne karar verilip size ulaştırılacaktır. Sitemizde ayrıca tütün saklama, sarma, filtre kullanma hakkındaki bilgilere de ulaşacaksınız.

NOT: Aldığınız 1 kg. adiyaman tütünü, 1 paket Captain Black Gold ile kariştiriniz ve oluşan harman paket sigara bıraktırır adama baştan söyliyeyim.

En büyük özelliği bu karışım sigara içtiğiniz ortama sigara kokusu yerine mükemmel bir çikolata kokusu yayar. Çikolata dedim diye tadı sigarası gibi zannetmeyin. Bunun o sigarayla alakası yok tad bakımından.
banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir