ATO çağrı merkezi açıldı

ADANA Ticaret Odası'nın (ATO) üyelerine yönelik çağrı merkezi açıldı.

08 Aralık 2016 Perşembe 16:08
ATO çağrı merkezi açıldı

ADANA Ticaret Odası'nın (ATO) üyelerine yönelik çağrı merkezi açıldı.

ATO Başkanı Atila Menevşe Çağrı Merkezi'nin çağın ihtiyaçları doğrultusunda üyelerinden gelen talepler üzerine hayata geçirildiğini söyledi. Menevşe, konuyla ilgili yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

"Odamız yıllar geçtikçe, büyüdükçe, üye sayısını artırdıkça Adana'nın, bölgenin, Türkiye'nin ve dünyanın kendisinden beklentilerini daha iyi kavrayıp buna uygun projeleri hayata geçirmektedir. Adana Ticaret Odası Çağrı Merkezimiz de bu gelişmelere paralel olarak oda hizmetlerinin sunulduğu klasik hizmet anlayışının çağın gereklerine göre değiştirilmesi anlayışından ortaya çıkmıştır. Adana'nın önümüzdeki dönemde hem yerel hem de bölgesel düzeyde Türkiye'nin yükselen ekonomik merkezi olacağına inanıyoruz. Bu anlamda, birlik ve beraberlik ruhuyla kent ekonomisinin geliştirilmesi, istihdamın ve ihracatın artırılması, kentin ekonomik potansiyelinin etkin biçimde geliştirilmesi, Adana Ticaret Odası'nın üyelerine ve kente daha kaliteli hizmet vermesinin sağlanması öncelikli hedeflerimiz arasındadır."

Adana Ticaret Odası Çağrı Merkezi görevlileri, tescil işlemleri dahil ATO'nun tüm birimlerinde sunulan hizmetlere ilişkin soruları 0 850 346 01 01 numaralı hattan yanıtlıyor.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir