Hayat kurtaran numaralar

İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde Hayat Kurtaran Sihirli Numaralar' isimli proje uygulamaya konuldu.

22 Kasım 2017 Çarşamba 15:53
Hayat kurtaran numaralar
ADANA İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, 'Hayat Kurtaran Sihirli Numaralar' isimli projeyi uygulamaya koydu.

Proje kapsamında; lise düzeyindeki öğrenciler başta olmak üzere, Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı halk eğitim merkezleri, belediyelere bağlı meslek edindirme kursları ve müftülüklere bağlı Kuranı Kerim kurslarında öğrenim gören kursiyerlere yönelik, 155 Polis İmdat, 183 Aile Sosyal Politikalar, 112 Acil ve 110 İtfaiye numaralarının etkin ve doğru kullanımı hakkında bilgilendirme seminerleri düzenlenecek.

Seminerlerle hayati önem taşıyan bu numaraları kullanma alışkanlığı kazandırılarak meydana gelebilecek olayların en alt seviyeye düşürülmesi planlanıyor.

İLK SEMİNER VERİLDİ
Altıneller Sağlık Meslek Lisesi'nde okuyan öğrencilere yönelik paydaş kurumların temsilcilerinin katılımıyla, 'Hayat Kurtaran Sihirli Numaralar'la ilgili ilk seminer düzenlendi.

Kurum temsilcilerinden oluşan görevliler öğrencilere 155 Polis İmdat, 183 Aile Sosyal Politikalar, 112 Acil ve 110 İtfaiye numaralarının ne zaman kullanılması gerektiğini anlattı.
DHA
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir