'Kaza Tazminatında Hak Kaybı Yaşamayın'

Hayat Kaza Hasar Takip uzmanı İsmail Yüzer, trafiğe çıkan her bireyin trafik sigortasının teminat altında olduğunu söyledi.

09 Haziran 2017 Cuma 17:12
'Kaza Tazminatında Hak Kaybı Yaşamayın'
Hayat Kaza Takip ve Aracılık Hizmetleri Firması Genel Müdürü İsmail Yüzer, trafiğe çıkan her bireyin trafik sigortasının teminatı altında olduğunu söyledi. 

Trafik kaza hasar sektöründe 10 yıllık bir geçmişe sahip olan 'Hayat Kaza Takip' firmasının takip ettiği dosyalarda hedeflenen sonuçlara yüzde yüze yakın bir oranla yaklaşıldığını sözlerine ekleyen İsmail yüzer, "Trafiğe çıkan, hatta trafiğe kayıtlı aracı olan her araç sahibi aynı zamanda toplumsal bir sorumluluk üstlenmiş durumdadır. Trafik ve can güvenliği büyük oranda sürücülere bağlıdır" dedi.

Yüzer şöyle devam etti: "Trafik kazası geçirenler sigortadan tazminat alabilir. Bunun için kusurlu araca ait trafik sigortasına karşı dava açılabilir. Sigorta şirketleri genellikle dava açtırmadan ödemeyi isterler. Meydana gelen trafik kazasından sonra sigorta şirketinden tazminat almadan önce mutlaka konu hakkında uzman yardımı alınız. Bu menfaatiniz ve geleceğiniz açısından son derece önemlidir. Aksi halde büyük hak kayıplarına yol açabilir. Zira bilmediğiniz zaman, başkalarının size söylediklerini doğru kabul etmek zorunda kalırsınız. O yüzden konunun uzmanlarından bilgi almanın her zaman faydası vardır."

İsmail Yüzer, ölümlü kazalarda tazminat miktarının 330 bin liraya kadar hesaplanabildiğini söyledi. 

Hayat Hasar Kaza Takip ve Aracılık Hizmetleri:
Tel: 0530 114 20 83 - 0505 011 07 01
Kurtuluş Mh. Atatürk Cad. Gülbahçesi Sit.
B. Blok Kat.2/211 Seyhan ADANA
Mail: hayatkazatakip@gmail.com


banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir