NET TAMİR
NET TAMİR
Adana
DOLAR32.5031
EURO34.5662
ALTIN2446.5

Türkiye'nin Teksas'ına huzur geldi | Ruhsatsız silahla dolaşan yanıyor  

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye'nin Teksas'ına huzur geldi | Ruhsatsız silahla dolaşan yanıyor  
Abone ol
Türkiye'nin Teksas'ına huzur geldi | Ruhsatsız silahla dolaşan yanıyor  

Adana Valisi Köşger, İl Asayiş Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamada Adana’da 2023 yılında bir önceki yıla göre yaşanan düşüşe dikkat çekti.

Köşger, İçişleri Bakanlığı koordinesinde Adana İl Emniyet Müdürlüğü ve Cumhuriyet Başsavcılığınca ’ruhsatsız silah taşıyan herkesin tutuklu yargılanması' yönünde alınan karar doğrultunda 23 Ekim’den bu yana 119 günlük veriler hakkında bilgi verdi.

Köşger, şöyle devam etti: "İçişleri Bakanımız Sayın Ali Yerlikaya’nın koordinesinde ülkemizin tüm vilayetlerinde büyük bir özveriyle yürütülen "Türkiye’nin Huzuru" faaliyetlerinin ilimizde de hassasiyetle uyguluyoruz. Suçla mücadelede caydırıcı tedbirler alarak terör başta olmak üzere uyuşturucu, kaçakçılık ve organize suçlarla mücadelemizi tüm güvenlik güçlerimizle koordineli olarak tereddütsüz ve tavizsiz şekilde yürütüyoruz. Bu çalışmaların meyvelerini aldığımızı görmek de motivasyonumuzu arttırıyor. Her şeyden önce bu güzel kente karşı bir sorumluluğumuz var. Adana’nın tüm bu güzelliklerini gölgede bırakacak hadiseleri en aza indirmek istiyoruz. Kendine has dokusuyla ülkemizin en nadide kentlerinden Adana ve bu özel kentin insanları her şeyin en güzelini hak ediyor. Yaptığımız çalışmalar neticesinde Adana’nın üçüncü sayfa haberlerindeki konumunu değiştireceğimize yürekten inanıyorum. Çok net ve kararlılıkla söylüyorum ki Adana, huzurun ve güvenliğin kenti olacak."

 


Seyhan polisi 45 ruhsatsız silah ele geçirirken 346 suçluyu da yakaladıÖnceki Haber

Seyhan polisi 45 ruhsatsız silah ele geç...

Networkdry ile Beşiktaş Kuru Temizleme Hizmetlerinde KaliteSonraki Haber

Networkdry ile Beşiktaş Kuru Temizleme H...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar