Aykırı vekil Çukurova'nın konuğu oldu

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı Çukurova'nın konuğu oldu

21 Kasım 2017 Salı 03:21
Aykırı vekil Çukurova'nın konuğu oldu
Çukurova Belediyesi'nin 'Her Ayın 19'unda Saat 19.00'da' düzenlediği konferanslar dizisi bu ay CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’nın katılımı ile Çukurova Belediyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

'Türkiye son 15 yılda neler kaybetti' adlı sunumuyla değerlendirmelerde bulunan Mersin Milletvekili Atıcı, salonu dolduran vatandaşlardan gelen soruları da yanıtladı. Atıcı, "15 yıldır teslim olmadık ve teslim olmayacağız. Kaybettiklerimiz büyük ama hepsini geri alabiliriz. Herşeyi kaybettik ama umudumuzu kaybetmedik. Biraz umut kırıklığınız varsa CHP’li belediyelere bakın. Biz Çukurova'yı, Çankaya'yı nasıl yönetiyorsak Türkiye'yi de öyle yöneteceğiz" dedi. 

Etkinliğe CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, CHP Milletvekilleri İbrahim Özdiş, Zülfikar İnönü Tümer, CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, meclis üyeleri, bürokratlar ve çok sayıda partili de katıldı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, vatandaşlara panele gösterdikleri ilgi için teşekkür ederek, "Bugün konuğumuz olan Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı’ya çok teşekkür ediyorum. Gelecek ay panelimizde Sayın İlker Başbuğ paşamız bizlerle birlikte olacak" dedi.

Çetin, Atıcı'ya plaket ve çiçek takdim etti.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir