Soner Çetin gün doğmadan vatandaşın yanında

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin halka buluşmasını sürdürüyor.

02 Kasım 2017 Perşembe 22:03
Soner Çetin gün doğmadan vatandaşın yanında
Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, mesai saatleri ve işleri nedeniyle belediyeye gelemeyen, taleplerini iletemeyen halka buluşmasını sürdürüyor.

Sabah saat 06.00'da Yurt Mahallesi'nde camiden çıkan, spor yapan ve işe gitmeye hazırlanan vatandaşlarla bir araya gelen Soner Çetin, sorunları dinledi.

Vatandaşlarla birlikte kahvaltı yapan Çetin'e buluşmasında bürokratlar ve muhtarlar da eşlik etti.

Çok erken saatte olmasına rağmen buluşmalara yoğun ilgi gösteren halka teşekkür eden Çetin, "Burada amaç sizlerle buluşmak, kucaklaşmak, sohbet edip sorunlarınızı dinlemek. 1.5 ayda bir Yurt Mahallesine sıra gelecek. Sabah 6'da gelmek isteyen herkesin başımızın üzerinde yeri var" dedi.

Hizmetleri ve projeleri vatandaşlarla paylaşan Çetin, Yurt Mahallesi'ne yapılacak Kadın Yaşam Köyü hakkında da bilgi verdi. Çetin, "Yurt Mahallesi'ne kadınlara ekonomik gücün kazandırılacağı, meslek kurslarının düzenlendiği ve tanzim satış mağazasının da olacağı komplike bir Kadın Yaşam Köyü düşünüyoruz. Burada kadınlarımız hem ahçılık, pastacılık, kuaförlük gibi geçerli meslekler edinecek hem de hobilerini gerçekleştirme fırsatı bulacak. Adana Barosunun bir avukatının da bulunacağı kadın danışma ve dayanışma merkezinin de olacağı tesise çok güzel bir kütüphane ve etüd merkezi de yapacağız" diye konuştu.
Başkan Çetin, vatandaşlarla çekilen hatıra fotoğrafının ardından Yurt Mahallesi'nden ayrıldı.
banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir