40 yıllık hekimlere plaket

Mesleğinde 40 yılını dolduran hekimlere plaket verildi.

15 Mart 2017 Çarşamba 12:18
40 yıllık hekimlere plaket

ADANA Tabip Odası'nın düzenlediği 14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsasmında, mesleğinde 40 yılını dolduran hekimlere plaket verildı.

Çukurova Beldiyesi Orhan Kemal Kültür Merkezi'ndeki etkinliğe Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yalçın Akyol ile çok sayıda kurumun temsilcisi katıldı.

Adana Tabip Odası Başkanı Ali İhsan Ökten, yaptığı konuşmada 12 Mart'ta başlayıp 19 Mart'a kadar devam edecek olan Tıp Haftası etkinlikleri hakkında bilgi verdi. Ökten "Amacımız kültürü, sanatı, sporu, hekimleri, sağlık çalışanlarını, kadınları, sorunlarımızı, başarılarımızı, gönüllülük üzerine bize yardımcı olan arkadaşlarımızı bir araya getirerek hem tanışmak, hem eğlenmek, hem sorunlarımızı tartışmaktır" dedi.

Bu yılki etkinliklerde ana temanrın 'eğitim ve iyi hekimlik' olduğunu vurgulayan Ökten, yaşadıkları mesleki sorunlara değindi.

Konuşmanın ardından mesleğinde 40 yılını dolduran hekimlere plaketleri verildi. Kibele ve Kimene gurupları da müzik dinletisi sundu.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir