Çukurova Diş Hekimliği Günleri başladı

Çukurova Diş Hekimliği Günleri bölgedeki Diş Hekimleri Odalarına kayıtlı diş hekimlerinin katılımıyla başladı.

07 Ekim 2016 Cuma 15:57
Çukurova Diş Hekimliği Günleri başladı

ADANA Diş Hekimleri Odası evsahipliğinde düzenlenen Çukurova Diş Hekimliği Günleri Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş ve Mersin Diş Hekimleri Odalarına kayıtlı diş hekimlerinin katılımıyla başladı.

Adana Sheraton Otel'deki etkinliğin açılışında konuşan Adana Diş Hekimleri Odası Başkanı Fatih Güler, teknolojik gelişmelerin diş hekimliği mesleğine etkilerini anlattı. Güler, şu değerlendirmeyi yaptı:
"Önümüzdeki 10 yıllarda yazılım programlarının ilerlenmesiyle her alanda çok önemli dönüşümler olacak. Bunun diş hekimliğindeki etkilerinin cadcam cihazlarıyla, dijital röntgenlerle, laser center dediğimiz laboratuvar cihazlarıyla görmeye başladık."

"Cadcam cihazlarının gelişmesi yazılımın ilerlemesiyle ağız içerisinde yapacağımız tüm restorasyonları hazır bloklarla yapacağımız ve bunun rutine gireceği günlerin çok yakın olduğunu görmekteyiz. Aynı şekilde dijital ve tomografik planlarla daha az hata yapacağımız, daha az risk alacağım tedavi konseptlerinde ilerlemekteyiz."

Daha sonra söz alan ÇÜ Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Toroğlu da mesleki konularda değerlendirmelerde bulundu.

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir