Adana Demirspor CHP'li başkana teslim

Transfer komitesi başkanı Şerif Güler'in istifasının ardından kazan kaynamaya başladı.

30 Haziran 2017 Cuma 13:37
Adana Demirspor CHP'li başkana teslim
Adana Demirspor Yönetim Kurulu üyesi Şerif Güler'in transfer komitesi başkanlığından istifası mavi lacivertli kulüpte deprem etkisi yarattı.

Kulüp başkanı Mehmet Gökoğlu'nun diktatörvari bir tutum sergilediğine işaret eden bazı kaynakların yanısıra, 'MHP'li belediye meclisi üyesi Gökoğlu'nun, kulübü Adana Demirsporlular Derneği Başkanı CHP'li Telat Şahin ile birlikte yönettiğine ilişkin iddialar dile getiriliyor.

Kulübe yakın çevrelerin, Şahin'in kulüple organik ilişkisinin olmamasına karşın tesislerden çıkmadığı' yönündeki iddiaları dikkat çekiyor.
Telat Şahin'in CHP Adana İl Başkan Yardımcısı olduğunu doğrulayan kaynaklar, "Telat Şahin, partiye 1 gün gidiyorsa tesislere haftanın 6 günü gidiyor. Takımın maddi manevi tüm faaliyetleri ondan soruluyor. Şahin istiyor, başkan Gökoğlu yerine getiriyor ve onun asla sözünden çıkmıyor" dediler. 

ADS 2. Başkanı İmam Gazali Hiradağı gibi bilgi birikimli önemli bir şahsiyetin de bu ikili tarafından ikinci plana itildiğini vurgulayan kaynaklar, "yönetim kurulundaki diğer isimlerin varlığından kimsenin haberi yok. Onlara bir şey soran da yok. Takıma oyuncu mu alınacak, ödeme mi yapılacak ya da bir yerden kaynak mı transfer edilecek, Mehmet Gökoğlu ile yönetim kurulu üyesi olmamasına rağmen Telat Şahin'in dışında kimsenin karar verme yetkisi yok. Yönetim kurulu üyelerine sadece karar defterine imza atmak düşüyor" şeklinde konuştular.
banner624
Anahtar Kelimeler: Adana Demirspor CHP

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir