banner713

Sporda yeni yetenekler kazanılacak

Bölge antrenörlerinin okulları tarayarak, sporcu, kulüp ve aile üçgeniyle yeni yetenekler kazanmalarını gerektiği ifade edildi.

03 Ocak 2017 Salı 14:48
Sporda yeni yetenekler kazanılacak

ADANA Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, bölge antrenörlerinin okulları tarayarak, sporcu, kulüp ve aile üçgeniyle tüm branşlarda yeni yetenekler kazanmalarını gerektiğini söyledi.

Yılmazel, Menderes Spor Salonu Toplantı Odası'nda bölge antrenörüyle gerçekleştirdiği sezon değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, antrenörlerin daha özverili davranarak spor yapmak isteyen her kesime ulaşmalarını istedi.

Antrenörlerin eksik olan malzeme ve araç-gereçleri tamamlayacaklarını ifade eden Yılmazel, "Tüm antrenörlerin daha çok çalışmalarını bekliyorum. Okulları tarayarak sporcu, kulüp ve aile üçgeniyle tüm branşlarda yeni yetenekler kazanmalıyız. Günlük, haftalık ve aylık çalışma programını hazırlayarak bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz" dedi.

Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, Antrenörlerin lisanslı sporcu sayısını arttırması gerektiğini belirtti.

Altun, düzenli olarak antrenörlerden bilgi alacaklarını ifade ederek, sinevizyonda sunum gerçekleştirdi.
Sunum sonunda antrenörlerin sorularını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, Spor Servisi Şefi Hanifi Altun, Sicil Lisans Servisi Personeli Yüksel Erdem ile Okulsporları Birim Sorumlusu Ramazan Bahadır yanıtladı.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Sizce hangi belediye başkanı Adana için çalışıyor

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir