TCDD'den şikayet var

01 Aralık 2017, 06:44
TCDD'den şikayet var
Şikayetini bana anlat
"Öncelikle yayın hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Adana ilimizin sorunlarına olan hassasiyetinizden ötürü yayınlarınızı ilgi ile takip etmekteyim. Kamu kurumları ile ilgili haberleriniz ses getirdiğinden Adana TCDD'de çalışan bir personel olarak bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Şöyle ki: 

Bölge Müdürümüz Oğuz Saygılı iyi bir idareci olmakla birlikte çok beyefendi bir kişiliğe sahiptir. Ne yazık ki, bazı çalışan arkadaşlarımız, müdürümüzün iyi niyetini suistimal etmektedir.

Bölge müdürlüğü binasında çalışan tüm personel giriş kapısından kartları ile, kameralı ve turnike sistemli giriş yapmalarına rağmen, bazı çalışanlar sürekli olarak, işe geç gelip erken çıkmaktadır. 

Bu personeller için 8.30-12.00 / 13.00-17.00 olan mesai saatleri sanki, 09.00-11.30 / 13.30-16.00 saatleri gibi kullanılmakta olup, bu durum mesai saatlerine özen göstererek iş yerine vaktinde gelen çalışanlarda rahatsızlık uyandırmaktadır. 

Yaşananlardan bölge müdürümüz Oğuz Saygılı'nın haberinin olmadığını düşünüyorum. Bu olumsuzluğun şahsımla ilgili şikayet konusu olmasını istemediğimden size yazmayı uygun buldum. İlgilenirseniz, en azından konu ile ilgili bölge müdürümüzü uyarırsanız personelin vaktinde işe gidiş gelişlerinin düzenli olmasının sağlanacağını ümit ediyorum. 

Şimdiden ilginize teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim. 

Not: İstenirse, tek tuşla hangi personelin hangi dakikada giriş çıkış yaptığı öğrenilebilir. "

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir