banner725

Tükürün milleti alçakça vuran darbelere

08 Ocak 2017, 06:18

Ertuğrul Gazi bey ile Kayı'nın, Osman Gazi bey ile Edebalı'nın, Fatih Sultan Mehmet Han ile İstanbul'un, Süleyman ile Sinan'ın, Ayasofya ile Sultanahmet'in, Hızır ile İlyas'ın, Muhacir ile (Eyüp Sultan) Ensar'ın (Ak Şemseddin)…

Mevlana ile Tebrizli Şems'in, toprak ile suyun, yağmur ile bulutun, arı ile peteğin vuslatının gerçekleştiği, neşv-ü nema bulduğu ecdat yadigarı bu mübarek topraklar bugün tarihinin ikinci kırılma dönemini, 'İkinci Fetret Devri'ni yaşamaktadır. 

Cennet mekan Yıldırım Bayazıd Han'ın, 1402'de Ankara Savaşı'nda Timur'a yenilip esir düşmesi sonucu ortaya çıkan, 1402'den 1413'e kadar süren ve 1413 yılında I. Mehmet Han (Çelebi Mehmet) tarafından sona erdirilerek, Ertuğrul Gazi Bey oğullarının (Osman Oğulları) yeniden tarih sahnesine çıkarak NİZAM -I ALEM (İ'LAY-I KELİMETULLAH) davasını bir kez daha ihya etmeye başladıkları dönem öncesi… '1 nci Fetret Dönemi' dir.

Bugün, devletimizin bekası, milletimizin varlık sorunu ve binlerce yıllık Allah -ü Teâlâ’nın ismini yüceltmek anlamına gelen 'İlay -ı Kelimetullah' müktesebatımız, milli devletimiz, onun üniter, tekil, yekpare ve ulus devlet konumu 'Ehl-i Salib'in (Haçlılar, Hıristiyanlar. İslam memleketlerine hücum edip, yakıp yıkan, insanları öldüren Hıristiyan milletler topluluğu) küresel temsilcisi Amerikan ve AB emperyalizmi ile, 
onun büyütüp besleyerek, yönlendirip yüreklendirdiği, önüne yol haritaları koyup, yeni strateji ve konseptler belirlediği ayrılıkçı - bölücü 'Belhum Edal'ler ordusu PKK ve YPG terör örgütleri…

Dönemin ABD Başkanı George Bush ve dönemin İngiltere Başbakanı Tony Blair tarafından Irak işgali sırasında Türkiye dahil Orta Doğu coğrafyası sınırlarının yeniden çizilmesi noktasında CIA – M16 ve MOSSAD'a kurdurulan DAEŞ.

Ve Pensilvanya mürtedi evangelist papaz Fetullah Gülen'in kurduğu FETÖ terör örgütü tarafından derin bir tehdit altında olup bu siyasal – idari - toplumsal ve coğrafi türbülans aziz vatan topraklarında yaşıyor olduğumuz '2 inci Fetret Dönemi'dir. 

Bakmayın, hem tükürün çehre-i murdarımıza! 
Tükürün: Belki biraz duygu gelir ârımıza! 
Tükürün cebhe-i lâkaydına Şark'ın, tükürün! 
Kuşkulansın, görelim, gayreti halkın, tükürün! 

Tükürün milleti alçakça vuran darbelere! 
Tükürün onlara alkış dağıtan kahbelere! 
Tükürün Ehl-i Salîb'in o hayasız yüzüne! 
Tükürün onların aslâ güvenilmez sözüne! 

Bugün devleti ve milleti ile vermiş olduğumuz bu derinlikli, kompleks ve tarihimizin en sofistike savaşı gerçekte, 
Allahın (cc) taraftarlarıyla, şeytanın taraftarları arasındaki, kadim savaşın bir kez daha ve yeniden güncelleştirilmesidir.

Bu savaş, Allah’ın (cc) sırat-ı müstakim olan dosdoğru yolunu takip edenlerle, iblisin yolunu talim edenler arasında ki savaştır. 
Sırat-ı Müstakim üzere gözetirim Rahimi
İblisin talim ettiği yola minnet eyleme 

Bu savaş… Hilal ile haçın, Hakkın şahitleriyle batılın mümessillerinin yani Hak ile batılın…  Ahsen-ii Takvim said ruhlarla, Esfel -i safilin olan şaki ruhların savaşıdır. 

Bu savaş, nefs –i mutmainne olanlarla, şahsî arzu ve ihtiraslarını, hevasını kendisine Tanrı haline getirenlerin… Habil ile Kabil soyluların, takvaya eren mazlum, mustazaf mütevekkillerle, Allah'ın mülkünde Allah'ın dinine savaş açan kibrin mümessilleri müstekbirlerin savaşıdır. 

Bu savaş, 'Lem yelid ve lem yûled', yani; 'Allah baba değildir, oğlu yoktur, oğul da değildir, babası yoktur, varlığından eksilmemiştir, varlığında artış da olmamıştır' diyenlerle, Baba, Oğul ve Ruhulkudüs olarak, Allah hem üç, hem bir diyenlerin savaşıdır.

Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Kul hüvellâhü ehad
2- Allâhüssamed
3- Lem yelid ve lem yûled
4- Ve lem yekün lehû küfüven ehad

Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle.
1- De ki; O Allah bir tektir. 
2- Allah eksiksiz, sameddir (Bütün varlıklar O'na muhtaç, fakat O hiç bir şeye muhtaç değildir.)
3- Doğurmadı ve doğurulmadı 
4- O'na bir denk de olmadı.

Bu savaş. Ashâb -ı Yemîn ya da Ashâb -ı Meymeneler ve  öne geçen, öne çıkan, öncülerden olan Sabikunlar ile Allah'ı ve ahiret gününü inkâr eden, zevk ve sefalarına düşkün hedonist ve hodgam olan Ashâb-ı şimâl veya ashâb-ı meş’emelerin savaşıdır.    

Cennet ülkemiz devleti ve milletiyle, ABD ve AB ehl-i salib'lerine bunların cehennem yaranları olan Zerdüşt – Pagan PKK ve YPG terör örgütlerine, patenti CIA – MOSSAD – M16 ya ait Firavun – Haman ordusu DAEŞ'e ve masum, mazlum, silahsız milleti gasp ettikleri tanklarla, toplarla, füzelerle vuran, yiğit bir diplomatı Rus Büyük Elçisini kahpece ve kalleşçe sinsice arkasından katleden MOSSAD ve CIA beslemesi FETÖ ye karşı, 
tek ses, tek yürek, tek beden, tek vatan, tek millet, tek devlet, tek bayrak olarak, Allah ve Resulünden aldığı tevfik ve ilhamla sarsılmaz bir irade ve güçle savaşmakta ve kıyamete de kadar da sürse peygamber-i bir irade ile savaşmaya devam edecektir. 

Bunu Ehl –i Salibin alçak ve kahpe mümessilleri ABD ve AB ile onların korkak lağım fareleri beslemelerine aleni olarak ilan ediyoruz. Biiznillah. 
BAKARA SURESİ AYET 250… "Ve lemmâ berazû li câlûte ve cunûdihî kâlû rabbenâ efrig aleynâ sabren ve sebbit ekdâmenâ vensurnâ alel kavmil kâfirîn."

"Ey Rabbimiz üzerimize sabır yağdır, savaş meydanında bize metanet ihsan eyle. Ordumuzun özgüvenini, cesaretini artır. Şerefimizi ve itibarımızı yücelt.
Kulluk sözleşmesindeki ortak taahhütlerini, Allah’a iman, kulluk ve sorumluluk bilincini şuur altına iterek örtbas edip inkârda ısrar eden, kâfir bir kavme karşı da bize yardım et."

banner624

Bu içeriğe yorum yapan ilk siz olun!

 • Ad Soyad:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
  banner634
  banner708
  banner285
  Hava Durumu
  Tümü Anket
  Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

  NAMAZ VAKİTLERİ
  Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

  SPOR TOTO SÜPER LİG

  Tür seçiniz:
  Sen de Yaz
  Ziyaretçi Defteri
  Ziyaretçi Defteri
  Siz de yazmak istemez misiniz?
  Ziyaretçi Defteri
  Arşiv

  banner671

  sanalbasin.com üyesidir