Vali Demirtaş'ın Ankara mesaisi

ADANA Valisi Mahmut Demirtaş bazı bakanları makamlarında ziyaret etti.

16 Kasım 2016 Çarşamba 11:52
Vali Demirtaş'ın Ankara mesaisi

ADANA Valisi Mahmut Demirtaş, Ankara'da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ı ziyaret etti.

Vali Demirtaş'a ziyaretlerinde Adana milletvekilleri eşlik etti.
Demirtaş, Ak Parti Adana milletvekilleri Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Bölge Adliye Mahkemesi Başsavcısı Sabri Beytorun ve AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni’den oluşan heyetle Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette Adana'nın genel durumu ve Adalet Bakanlığı'nca kentte gerçekleştirilen yatırımlar ele alındı. Bakan Bozdağ, Adana’nın Türkiye’nin en önemli ve metropol kentlerinden biri olduğunu belirtip, kentin gelişiminin yanı sıra özellikle adli sorunlarının çözümü noktasında gerekli hassasiyeti gösterdiklerini ve yatırımların takipçisi olduklarını söyledi.

Adana Valisi, Ak Parti Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Necdet Ünüvar, Mehmet Şükrü Erdinç, Tamer Dağlı, Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Sabri Beytorun ve AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni'den oluşan heyet Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ile de makamında görüştü.

Bakan Arslan'a Adana’nın genel durumu hakkında ayrıntılı bilgi veren heyet beklentileri dile getirdi. Bakan Arslan, hükümet olarak Adana’nın kamu yatırımlarında hak ettiği payı almasına büyük önem verdikleri vurguladı.
DHA

banner624

    Yorumlar

banner634
banner708
banner285
Hava Durumu
Tümü Anket
Ceyhan'da kimi belediye başkan adayı olarak görmek istersiniz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671

sanalbasin.com üyesidir