google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0
banner767

Adana'da sabah akşam Erdoğan'a küfreden MHP adayı, Cumhur ittifakından Büyükşehir'e yeniden gösterildi. Olmaz dedik, bu doku tutmaz dedik, yazdık, haykırdık.

Daha işçilerinin maaşını veremeyen bir adamı MHP'liler bile istemiyordu. Ancak bu yanlışta halka rağmen ısrar ettiler. Adana merkez ilçe (en büyük) Seyhan'a Ak Parti'den düşük profil, Ak Parti seçmeninin zinhar istemediği, ismi (...) karışmış bir isimde direttiler, yine olmaz dedik, Adana Ceyhan aynı keza, (...) bir isimde ısrar edildi, halk ile inatlaştılar, hepsi CHP'ye geçti, biz haklı çıktık. 

Keza, Mersin adayı öyleydi, özellikle de Mersin Erdemli ilcesinin Cumhur İttifakı adayı 15 Temmuz kalkışmasında "Tayyibin tiyatrosu, hicbir ülkücü sokağa çıkmayacak" diye mesaj cekmiş bir adaydı, fetöcü olduğu söyleniyordu. 
Ne oldu? Mersin de CHP'ye hediye edildi! 

Defalarca, Bolu'lu arkadaşlardan mesaj geldi, kimse Bolu'da bu adayı istemiyor diye bas bas bağırdılar, orada da halk ile inatlaştılar ve Bolu da CHP'ye geçti! 

İstanbul Küçükçekmece için de seçmen ayağa kalktı, nobran, yüzümüze bakmayan, halk ile iletişimi sıfır olan, istenmeyen biri aday gösterildi, peki ne oldu? Küçükçekmece de CHP'ye geçti..! 

Daha yazamadığım o kadar çok il, ilçe var ki, onları da siz yazın! 

Tamam günlerdir yazıyoruz, 'büyük sandık operasyonu çektiler, sandığa darbe indirdiler' de, sende gece kapını açıp yatmışsın, sabah hırsız vaaar diye bağırıyorsun. Hırsızın suçu var da ev sahibinin yok mu kardeşim? 

 Halkın temayülleriyle inatlaşılmayacağını tekraren görmüş olduk. 
Bu ısrarcılar kimdi? Siz onları araştırın!! 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner789

banner787

banner788