banner776

Üçgül Mezunları Buluştu

Burç Üçgül Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (ÜÇMED) geleneksel kahvaltıda bir araya gelerek, hem eski günleri andılar hem de dernek olarak yapacakları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundular.

17 Mayıs 2012 Perşembe 23:34
Üçgül Mezunları Buluştu

Burç Üçgül Lisesinden mezun olduktan sonra dernek kurarak bir çatı altında toplanan ve çeşitli etkinliklerle dayanışma içinde olan Üçgül mezunları Derneği üyeleri geleneksel kahvaltıda bir araya geldiler.

Osmanlı Hanedan Sofrasında gerçekleştirilen kahvaltıda ÜÇMED mensupları hem sohbet edip hem de ÜÇMED  Başkanı Gülşah Öcal, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirdikleri buluşmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ‘’Aramızda anne olan arkadaşlarımız var ama diğer mezunlarımızın da her biri anne adayı. Sadece çocuk sahibi olan arkadaşlarımız değil ileride annelik duygusunu tadacak arkadaşlarımız da bu gün bize eşlik etti” dedi.

ÜÇMED olarak geziler, kariyer günleri, seminerler gibi etkinliklere imza attıklarını aktaran Öcal,  Burç Üçgül Lisesi mezunlarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Hem aramızdaki dayanışmayı güçlendiriyor hem de topluma faydalı hizmetleri yine bu dernek çatısı altında yürütüyoruz’’ dedi.

Öcal, dernek olarak yaptıkları çalışmalarla Özel Burç Üçgül Lisesinde halen eğitimini sürdüren öğrencilere de gelecekleriyle ilgili yön vererek destek olduklarını anlattı. Düzenledikleri kariyer günlerinin bu amaca hizmet ettiğini anlatan Gülşah Öcal,  bu tür çalışmalarında başta okul Müdürü Gürol Gürsoy olmak üzere tüm okul yönetimi ve öğretmenlerinden destek gördüklerini kaydetti.

Bu tür organizasyonlara devam edeceklerini söyleyen Öcal, önümüzdeki günlerde Gaziantep gezisi düzenleyeceklerini bildirdi.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671