banner776

Burhan Kuzu'dan Aldırmaz'a Ziyaret

Burhan Kuzu’dan Aldırmaz’a ziyaret

01 Haziran 2012 Cuma 16:55
Burhan Kuzu'dan Aldırmaz'a Ziyaret

Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’la görüştü.

AK Parti Adana Gençlik Kolları tarafından organize edilen ve Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda düzenlenen ‘Yeni Anayasa Yapım Süreci’ adlı konferanta konuşmak üzere Adana'ya gelen Burhan Kuzu, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz’ı makamında ziyaret etti.
 
Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, genç yaşlardan beri hem mimarlığa, hem de avukatlığa ilgi duyduğunu ifade ederek, “Avukatların yazıhaneleri çocukluğumun geçtiği Tepebağ Mahallesi’nde bulunuyordu. Yaz aylarında avukatların yanında çalışırdık. Ben mimar oldum ama, oğlum avukatlık mesleğini seçti” dedi.

Çukurova’nın ve Adana’nın tarihi, coğrafi konumu ve kültürel değerleriyle ilgili detaylı bilgiler veren Başkan Vekili Aldırmaz, Bölgesel İşbirliği’ne büyük önem verdiğini anlattı. Aldırmaz, “İstanbul Finans ve ticaret merkezi. Ankara ise idari merkez. Adana ise en kısa sürede enerji ve ticaret merkezi olacak” şeklinde konuştu.

Verdiği bilgiler için Başkan Vekili Aldırmaz’a teşekkür eden Anayasa Komisyonu Başkanı AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, “Kayseri kökenliyim, ama aslında Adanalıyım. Baklalı köyünde büyüdüm” dedi.

Aldırmaz daha sonra Kuzu’ya çeşitli hediyeler verdi. Aldırmaz’ın takdim ettiği Toroslar’da dokunan el yapımı kilimi gören Kuzu, “Bu çok güzel. Tam bana göre. Ben de yörüğüm” dedi ve Aldırmaz’a teşekkür etti.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671