banner776

Birliğin Harcı Türk Milliyetçiliği

MHP Adana İl Başkanı İzgioğlu halklarında milliyetçilik fikri oluşmayan Irak ve Libya’daki sonuçlara atıfta bulunarak “Türkiye’de henüz böyle bir sonuca gelinmedi ise Türk milliyetçilerinin sayesindedir” dedi.

10 Haziran 2012 Pazar 23:38
Birliğin Harcı Türk Milliyetçiliği

İzgioğlu “Tarih kitapları bir şeyi daha yazacaktır, 30 yıldır devam eden, her gün ocaklar söndüren kanlı terör MHP’nin tek başına iktidarında son bulurken, bölünmenin eşiğinden dönen Türkiye gerçek huzur ve refahla tanıştı.” diye konuştu.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu, Türkiye’nin Irak ve Libya’daki gibi bir sonucu henüz yaşamadığını, bunda Türk milliyetçilerinin gösterdiği direncin etkili olduğu görüşünü dile getirdi.

İZGİOĞLU GEZİLERE DEVAM EDİYOR
İzgioğlu, teşkilat gezilerine İmamoğlu, Aladağ ve Karaisalı ilçe başkanlıklarını ziyaret ile devam etti.
İmamoğlu İlçe Başkanı Bekir Yavuz, Aladağ İlçe Başkanı Ali Demir, Karaisalı İlçe Başkanı Sezai Yılmaz’ı ve ilçe yöneticileriyle görüşen İzgioğlu,  ilk olarak 23 Mayıs’ta başlayan gezilerde verdiği ‘erken seçime hazır olun’ mesajını yineledi.

IRAK-LİBYA VE TÜRKİYE
İzgioğlu son gezilerde, önemli bir ayrıntıyı paylaştı:
“Komşumuz Irak işgalcilere birkaç günde teslim edildi ve 9 yıldır işgal altında. Libya’da ise 40 yıldır ülkeyi yöneten Kaddafi ancak bir ay kadar dayanabildi. Halklarında milliyetçilik fikri gelişmeyen iki İslam ülkesinde de içimizi acıtan bu neticede, içerideki ihanet şebekelerinin, teslimiyetçi çıkar çevrelerinin etkisi ve payı görüldü. Türkiye’de henüz böyle bir akıbet yaşanmadı ise bu durum, Türk milletinin direnç noktası, son kalesi olan Milliyetçi Hareket ile çok yakından ilgilidir.”

TÜRKEŞ’İN KAZANDIRDIĞI DİRENÇ
MHP Adana İl Başkanı Mustafa İzgioğlu şöyle devam etti:
“Çünkü bütün teşkilatlarıyla, milyonlarca mensubuyla teslimiyet politikalarına karşı bu direnci gösteren, yarım asırdır mücadele eden Milliyetçi Hareket’tir. Bize Türk milliyetçiliği fikrini aşılayan, bu direnci kazandıran merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’tir. Merhum Türkeş’in manevi hatırası önünde saygı ile eğilirken O’nun bizlere kazandırdığı Türk milliyetçiliği fikrine milletçe sahip çıkmak milli bir görevdir”.

TARİHİN YAZACAĞI NOTLAR
“Sömürgeci güçlerin, işbirlikçi zihniyetin el ele vererek MHP’ye karşı neden savaş verdiklerini, neden Meclis dışında tutmak istediklerini bugün hala anlamayanlar olabilir. Ama tarih bu gerçeği anlamakta ve bir tarafa not etmektedir.” diyen İzgioğlu “Tarih kitapları bir şeyi daha yazacaktır: ‘30 yıldır devam eden, her gün ocaklar söndüren kanlı terör MHP’nin tek başına iktidarında son bulurken, bölünmenin eşiğinden dönen Türkiye gerçek huzur ve refahla tanıştı.’  Evet bu, aziz milletimiz adına bizim hedefimizdir ve Allah’ın izniyle gerçekleşecektir.” diye konuştu.

İZGİOĞLU VATANDAŞLA BERABER
İl Başkan Yardımcıları Hamit Yılmaz, Ayhan Bulan, Sami Baysal, Taylan Atar, Burkay Dikici, İl Sekreter Yardımcısı İlhan Pehlivan ile bazı il yöneticilerinin katıldığı geziler sırasında İzgioğlu vatandaşlarla sık sık sohbet etme imkanı da buldu. İzgioğlu, İmamoğlu’nda katıldığı bir kermeste saç üzerinde yufka pişirmeyi denerken renkli görüntüler ilgi odağı oldu.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!

    Yorumlar
    Toplam 1 yorum mevcut

  • Ömer Arslan 7 yıl önce yorumlandı

    Türk Milleti var oldukca,Türk Milliyetcileride var olacaktır.Türk Milliyetcileride var oldukca Türk Devleti sonsuza kadar yaşayacaktır.Geçmişte büyük badireler atlatan Türk Milleti vatanını kanı bahasına korumuş,bayrağını gururla gonlerinden indirmemiş,minarelerden ezanını dindirmemiş, bu asıl millet akp nin desteklediği bölücü ve yıkıcı vatan hainlerine asla musahade etmez,cani pahasına da olsa vatanını gözünü kırpmadan korur.Trabzon

TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671