banner776

Pegasus'dan Özel Ödül!

Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı Kuzey Kıbrıs'a en çok yolcu taşıyan ilk on acente arasına giren Dorana Turizm'e teşekkür ödülü verdi.

22 Mayıs 2012 Salı 02:16
Pegasus'dan Özel Ödül!
Yakın Doğu Üniversitesinden yapılan açıklamaya göre 2011 yılında Kuzey Kıbrıs'a en çok yolcu taşıyan ilk on acenteye Pegasus Havayolları Kıbrıs Temsilciliği'nde düzenlenen törenle ödüllerinin verildiği belirtildi.

Açıklamada, Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, Genel Müdür Sertaç Haybat, Pegasus Kıbrıs Temsilcisi Zeki Ziya, Yakın Doğu Üniversitesi Turizm İşletmeleri Genel Müdürü Ahmet Savaşan ile acente yetkililerinin katıldığı törende konuşan Sabancı'nın Kuzey Kıbrıs'a gelen iki kişiden birini Pegasus Havayollarının taşıdığını bu başarıda da acentelerin büyük payı olduğunu söylediği belirtildi.

Konuşmasında Kuzey Kıbrıs'ta bu başarının yakalanmasına büyük katkısı olan acentelere teşekkür eden Sabancı en başarılı on acenteye teşekkür ödüllerini verdi.

Törende Yakın Doğu Turizm İşletmelerine bağlı Dorana Turizm adına Sabancı'dan teşekkür ödülünü alan YDÜ Turizm İşletmeleri Genel Müdürü Ahmet Savaşan da yaptığı konuşmada başarı için takım çalışmasının şart olduğunu söyleyerek bu ödülü çalışma arkadaşları adına aldığını belirtti.

Savaşan, Sabancı ve ekibini ülke turizmine yaptıkları katkıdan ve girişimciliğiyle havacılığa getirdiği olumlu değişimden ötürü de kutladı.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
TÜMÜ Yazarlar
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv

banner671