banner815

AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni Sert Konuştu

toplantıya AK Parti Adana Milletvekilleri Necdet Ünüvar ve M. Şükrü Erdinç, AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, AK Parti kadın kolları, Gençlik kolları, ilçe başkanları ile partililer katıldı.

16 Haziran 2014 Pazartesi 14:02
AK Parti İl Başkanı Fikret Yeni Sert Konuştu
banner812
ADANA - AK Parti Adana İl Başkanlığı 62'inci İl Danışma Meclisi Toplantısı yapıldı.

Toplantının açılışında konuşan AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, şunları söyledi:
"Musul’da, Irak Şam İslam Devleti örgütü tarafından bazı eylemler yapılmakta. Bu eylemler içerisinde bizim konsolosluğumuza da müdahale edildi. Bunu hükümetimiz kendi büyüklüğüne yakışır tavrını ortaya koymuştur. Her ne kadar bu devlette yönetici olduğunu, milletvekili olduğunu veya muhalefet mensubu olduğunu iddia eden kişilerin çok anlamsız eleştirileri olsa da devletimiz kendi büyüklüğüne yakışır şekilde bu olaya karşı yaklaşımını sürdürüyor. Takdir edersiniz bu ülke büyüktür. Bu ülke 15 yıl önceki ülke değil. Hamdolsun mensubu olduğumuz AK Parti’nin kurmuş olduğu hükümet sayesinde 12 yıllık iktidar döneminde belki de 100 yılda elde edilemeyecek başarılara imza atan ve gerçekten dünya lideri konumuma gelen bir devletin etrafında bu devletin kazanımlarını, başarılarını bir şekilde sekteye uğratmaya çalışanların eleştirileri var. Ancak şunu bilin ki bu ülke kendi evladına sahip çıkacaktır. Allah’ın izniyle konsoloslukta esir alındığı iddia edilen ama kendilerinin hiçbir şekilde esir konumunda olmayan konsolosluk çalışanlarının en kısa zamanda gerçek görevlerini ifa eder hale geleceklerdir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin iradesi tamdır, Allah'ın izniyle gereğini de yapacaktır.


Maalesef büyüdükçe bazı şeylerin karşılığı oluşuyor. Bu gerek içeride gerekse dışarıda. Malumunuz yaklaşık bir yıl önce birkaç tane ağacı bahane ederek yeşili bahane ederek eylemler yapıp bu ülkenin muasır medeniyetler seviyesine ulaşacak 2023 hedeflerini yakalayacak bir çok faaliyetlerini bir çok yatırımlarını sekteye uğratmaya çalışanların heveslerinin kursağında kaldığı birkaç gün önce atılmış olan 3'üncü hava limanı temeliyle net bir şekilde ortaya çıktı.


Onların istemediği ama devletimizin vatanımızın geleceğiyle ilgili olan bu yatırımların hepsi tek tek yapılacak. Yapılmaya devam edecek. Buna ne dışarıdakiler, ne dışarıdakilerin işbirlikçisi olan maalesef içimizde bulunan vatan haini konumundakiler engel olamayacaktır. AK Parti iktidarı önüne konmak isteyen bütün engelleri bu zamana kadar tek tek ortadan kaldırdı, bundan sonra da ortaya konacak olan her engeli Allah’ın izniyle tek tek, hatta 3-4'er şekilde ortadan kaldıracaktır.

AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni'nin başkanlığında divan heyeti oluşturulduktan sonra toplantının geri kalan kısmı basına kapalı yapıldı.


ADANA HABER NET

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner776

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0