banner815

Başsavcı Yurdagül'e ÇİGDER Ziyareti

İnternet Gazetecileri Adana Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ömer Faruk Yurdagül'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

23 Kasım 2018 Cuma 12:32
Başsavcı Yurdagül'e ÇİGDER Ziyareti
banner812
Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği  heyetince, Adana Cumhuriyet Başsavcılığına atanan Ömer Faruk Yurdagül'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

ÇİGDER Başkanı Azmi Ertan, ÇİGDER Divan kurulu üyesi, Çukurova Haber Ajansı Genel Müdürü, Akdeniz Anket A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Göktürk Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Turaçcı ile, Dernek üyesi ve Çukurova Türk Net imtiyaz sahibi ve Polis Olay yeri. Com Adana Bölge Temsilcisi Ali Deniz tarafından yapılan nezaket ziyaretinde internet gazeteciliği ve Adliye- Basın ilişkileri konularında görüş alışverişi yapıldı.

Çukurova İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Azmi Ertan, bölgenin internet gazetecilerine hitap eden tek meslek kuruluşunun ÇİGDER olduğunu belirterek, derneğin hizmet alanı içinde, Merkez Adana olmak üzere, Niğde, Mersin, Hatay, Osmaniye'nin yer aldığını söyledi.

Gazeteciliğin zor ve riskli bir meslek olduğunu bildiğini söyleyen Başsavcı Yurdagül, aile büyüklerinin Kars'da uzun yıllar gazetecilik mesleği ile meşgul olduğunu, kendisinin de bir süre basın yayın konularında kamuoyuna hizmet verdiğini kaydetti.

ÇİGDER Başkanı Azmi Ertan, Adana Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Faruk Yurdagül'ün Adana'ya önemli katkılar vereceğine inandığını belirterek, yeni görev yerinin hayırlara vesile olmasını diledi. Başsavcı Yurdagül'de, ÇİGDER heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, basının önemli bir kolu olan internet gazeteciliğinin doğru bilgi ve habere ulaşması için üzerlerine düşen görevi yerine getirmeye devam edeceklerini belirtti.

Son Güncelleme: 29.11.2018 01:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0