banner610
banner805

Belediye Yüreğir'e Hizmeti Esirgiyor

Adana için hazırladığı projeleri yerlerinde inceleyerek tespitlerde bulunan CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Karabulut, Yüreğir Kozan Çarşısı ve Seyhan Nehri’nin güney yakasında yeralan her iki kıyı bandında yapacağı değişimler için çalışmalar yaptı.

17 Eylül 2013 Salı 23:57
Belediye Yüreğir'e Hizmeti Esirgiyor
ADANA HABER - CHP'li Karabulut, Adana belediyelerinin hiçbir şey üretmediğini vurgulayarak, "Koltuğa oturan zaman dolduruyor. Kaybeden Adana ve Adanalı oluyor. Adanamızı CHP’li belediyeler düzlüğe çıkarır" dedi.

Yüreğir’de yaptığı incelemeler ve Yüreğir halkı ve esnafıyla yaptığı sohbetlerde çıkan sonucun içler acısı durumda olduğunu da vurgulayan Karabulut, "Yüreğir’de özellikle Kozan Çarşısı esnafımız aşırı oranda mağdur edilmiş. Belediye bırakın hizmeti, esnafın hatırını bile sormamış. Bunun yanısıra Seyhan Nehri’nin Yüreğir ve Seyhan İlçe’de bulunan her iki sahil bandı çöplük yuvası gibi. Vatandaşa hizmet edip saygı göstermezseniz, gereken cevabı sandıkta alırsınız” diye konuştu.

CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Karabulut, Yüreğir ve Seyhan ilçelerinde incelemelerde bulundu. Esnafın ve halkın sorunlarını dinledi.

"YÜREĞİR’E ÇİVİ ÇAKILMADI"
Karabulut, "Yüreğir’de özellikle Kozan Çarşısı esnafımız aşırı oranda mağdur edilmiş. Belediye başkanı esnafımızı devamlı oyalamış. Ellerinden dükkanları alınmış ve mağdur edilmiş. Yüreğir’in göbeğinde mezbelelik oluşturulmuş. Bu çirkin görüntüyü ortadan kaldırmak adına tek bir çivi bile çakılmamış. Belediye bırakın hizmeti, esnafın hatırını bile sormamış. Böyle belediye yönetilmez. Seçim sonrasında oturdukları koltuktan bile kalkmayan bir belediye başkanı ile Yüreğir bir adım bile mesafe katedemez. Aday olup Büyükşehir Belediyesi’ni kazandığımda Yüreğir ve Yüreğirliler’in en küçük bir sorunu kalmayacak. Yüreğir için hazırladığımız projelerle yıllardır tek bir hizmet alamayan Yüreğir’i Avrapa standartlarında bir görünüme kavuşturacağız" diye açıklamada bulundu.


Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner811

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0