banner786

Burak Özkoçak: "Dijital medyada hedefinize profesyonel strateji ile ulaşabilirsiniz"

SOSYAL MEDYA ALANINDA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VEREN BURAK ÖZKOÇAK, SOSYAL MEDYANIN DİJİTAL PAZARLAMA’NIN EN TEMEL DİNAMİKLERİNDEN BİRİ HALİNE GELDİĞİNE DİKKAT ÇEKEREK, HEDEF KİTLEYE ULAŞABİLMEK İÇİN PROFESYONEL STRATEJİ OLUŞTURMAK GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ

12 Mayıs 2020 Salı 17:56
Burak Özkoçak: "Dijital medyada hedefinize profesyonel strateji ile ulaşabilirsiniz"
banner812

Sosyal medya alanında danışmanlık hizmetleri veren Burak Özkoçak, sosyal medyanın dijital pazarlama’nın en temel dinamiklerinden biri haline geldiğine dikkat çekerek, hedef kitleye ulaşabilmek için profesyonel strateji oluşturmak gerektiğini söyledi.

Sosyal medyanın hem erişim gücüyle hem değişim hızıyla hem de diğer mecralara oranla düşük bütçe ve hızlı sonuç elde etmesiyle günümüzde markalarının varlığını sürdürmesi gereken bir alan olduğunu vurgulayan Burak Özkoçak, "Dijital gelişmeleri takip eden, doğru strateji geliştiren ve uygulayan, markanın hedef kitlesini yakalayan ve o kitleyi hep canlı tutmayı bilen uzman desteği almak şart" dedi.

Kişi, kurum ve markalar için sosyal medyada her içeriğin değil, doğru içeriğin önemli olduğunu belirten Özkoçak, şöyle devam etti:

"Sosyal medya sadece paylaşım veya takipçi arttırılan bir alan değil. Aynı zamanda markanızın nerede olduğunu, hedef kitleye daha iyi nasıl hitap edeceğini analizlerle belirliyoruz. Sizin kimliğinize uygun sosyal medya platformlarında, markanızı dijitale yansıtan ve hedef kitlenizle birebir iletişime geçeceğiniz içerikler oluşturuyoruz. Firmanın tercihine göre aylık veya haftalık içerik planları sunuyoruz."

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner782

banner814

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0