banner815

'Çalmadan çırpmadan Milli Görüş belediyeciliği'

SP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Keyhıdır, yaklaşan yerel seçimler ve gündeme ilişkin soruları cevapladı.

18 Mart 2019 Pazartesi 16:03
'Çalmadan çırpmadan Milli Görüş belediyeciliği'
banner812
Hükümetin yerel seçimleri devletin beka meselesi haline getirmesi konusuna değinen Çelebi Keyhıdır, "Bu seçim anayasa ile belirlenmiş olan ve her 5 yılda bir yapılan, değişikliği ancak anayasa değişikliği ile mümkün olan mahalli idareler seçimidir. Kesinlikle mahalli idareler seçimi genel seçimle karıştırılmamalıdır. İş başındakiler kazanmak için her yolu mübah gördüklerinden bu seçimi hükümet seçimine doğru çekmeleri kendileri açısından mazur olabilir ama ülke açısından kabul edilebilir bir durum değildir. Öyle anlaşılıyor ki bu arkadaşlarımız, aday tespitlerinde, anketlerde ve ekonomi başta olmak üzere politikalarda sıkıntılar ortaya çıkınca seçimde bir zafiyete uğrayacaklarını anladılar" diye konuştu.

BEKADAN BAHSEDEREK SEÇİMİ KAZANMAYA ÇALIŞIYORLAR

Keyhıdır açıklamasına şöyle devam etti: "Adayların seçim çalışmalarına baktığımızda, projelerinde dolu dolu şeyler, dertlere derman çözüm odaklı projeler beklerken, bunlardan hiçbiri yok. Cumhurbaşkanının resmini kullanarak, bekadan bahsederek, yerel seçimlerde ittifak yasası olmamasına rağmen ittifak yaparak seçimi almaya çalışıyorlar.
Belli ki bir korku bir endişe var. 
Biz bu seçimde, cumhurbaşkanını, hükümeti seçmiyoruz. Genel seçimler 24 Haziran’da oldu ve bitti. Bu seçim mahalli idareler seçimi, hatta yerel seçim olduğu için parti dahi gözetilmez."

SAADET PARTİSİ’NİN YÜKSELİŞİNİ ENGELLEMEYE ÇALIŞIYORLAR

"Ayrıca, Sadet Partimiz hiçbir parti ile ittifak içinde olmadığı gibi, bütün il ve ilçelerde tek başına aday çıkarıp, tek başına seçimlere girmesine rağmen bu arkadaşlar, sürekli algı oluşturarak, yandaş medyalarını da kullanarak Saadet Partisi, CHP, HDP ve İYİ Parti ittifak ediyor, 'Teröristlerle, Pensilvanya ile kol kola, el ele' diye utanmadan yalan söylüyor ve iftira atıyorlar. Bunları milletimizin takdirine bırakıyoruz. Buradan anlıyoruz ki bir korku ve endişe içerisindeler. Saadet Partisi’nin yükselişini görüyorlar ve engellemeye çalışıyorlar. Burada da adil olmadıklarını görüyoruz. Bu gelişmeler gösteriyor ki ve biz İnanıyoruz ki bu seçimde Saadet rüzgârı esecek. Birçok yerde belediye başkanlıklarını kazanarak çalmadan, aldatmadan, israf etmeden, işi ehline vererek en güzel hizmetlerle yeniden milletimizi 'Milli Görüş Belediyeciliği' ile buluşturacağız."
Son Güncelleme: 21.03.2019 02:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hasan Eroğlu 2019-03-18 17:03:26

Saadet dengesini kaybetti.Seçmenin yüzüne bakacak hali kalmadı.Allah ıslah etsin bunları.

Avatar
01 2019-03-19 10:20:34

Akpnin seçmenin yüzüne bakacak hali varda Saadet Partisininmi yok ? Ülke krizdeyse, Terör ve Beka denen sorunlar varsa hepsi 16.5 yıldır ülkeyi yönetenlerin sorumluluğudur

banner776

banner817

google.com, pub-7197687656137963, DIRECT, f08c47fec0942fa0